Naytli• 26 мая 2022

Ребёнок в саду кусает детей.

Пришли сегодня, за ребёнком, воспитатель говорит так мол и так, ее укусил мальчик, он всех кусает мы с ним работаем ( у них есть психолог) Мама тоже знает и работает. И тут до меня доходит, что это не первый раз. Просто первый был слабый, и я не совсем поняла, то есть уже дважды дней за 10. Какие мои действия? Надо говорить с мамой? С одной стороны она и так знает, с другой кто как не я защитит моего ребёнка, тем более это ясли.
P.S сад частный, по этому работающий
Миззери• 26 мая 2022
Сказать конечно маме, это ужасно, бедная девочка (
Тут только больно укусить в ответ поможет

Миззери• 26 мая 2022
Ответ дляNaytli
Вот и я не знаю, с одной стороны понимаю, что тюкать маму и ребёнка не буду и не хочу. С другой тоже проблема остаётся открытой
В первую очередь вы свою малышку должны защищать
А та Маман пусть не водит в сад пока ребенок не научится не кусаться
Миззери• 26 мая 2022
Ответ дляnezhinka
А ви покарання якесь застосовували? Чи тільки розмови вели? Шкода постраждалих дітей.
Я противник применения физической силы к детям вот вообще , кроме таких случаев
Тут на месте мамы я бы укусила (в смысле своего ребёнка если бы он кусался ) по другому не доходит до таких

Heksa• 26 мая 2022
Ответ дляNaytli
Поговорили с воспитателем, оказалось ребёнок ходит в сад достаточно давно, а проблемы начались вот неделю как. Руководство со своей стороны, выделили помощника, который с сегодняшнего дня не отходит от ребёнка. Сказали, что последующих укусов не будет, либо же ребёнка исключат. Хочу ещё словить вечером маму ребенка
У вас адекватне керівництво садочку. Вам пощастило.
nezhinka• 26 мая 2022
Ответ дляolga_ran
Перечитала і дещо здивована.
Автор хоче як адекватна людина вирішити питання, але бачу є люди які чомусь нічим не кращі тої дитини що кусається, тільки от йому два роки, а ви вже дорослі та свідомі люди, які в два роки дітей вчите вбивати один одного😂
Вбивати один одного, серйозно? Ні, треба вчити дітей відстоювати себе, а також тому, що за все треба платити і кожна дія має свої наслідки: негативна - негативні, і навпаки.
Alve• 26 мая 2022
Был гос сад и ребенок с диагнозом. Кусал за лицо всех детей, аж прокусывал кожу. Когда укусил моего, пообещала воспитателю, что в следующий раз отведу в травмпункт и зафиксирую, указав, что травма получена в саду. Что они ему делали -не знаю , укусы прекратились.
olga_ran• 26 мая 2022
Ответ дляnezhinka
Не чіпляйтесь до слів) сказано утровано і тільки виходячи з коментарів, які на мою думку занадто
Але що буде творитися в садку якщо усім дітям в голову вбити що треба лупитися в відповідь)) тоді наші діти будуть приходити сині з садочка щодня і це вже я не перебільшую
nezhinka• 26 мая 2022
Ответ дляolga_ran
Я вам розкажу, що буде творитися. Відповідальні дорослі, зокрема батьки, будуть краще реагувати на подібні проблеми, бо будуть знати, що їхнім бубочкам теж прилетить. Те ж саме і малі хулігани. Після того, як отримають на горіхи, швидко встановлять причинно-наслідковий зв’язом у своїх маленьких голівках та не будуть шкодити іншим дітям. Щодо чіпляння до слів - якщо ваші слова пустий дзвін і їх не треба сприймати як джерело інформації, то добре, пишіть, що заманеться.
olga_ran• 26 мая 2022
Ответ дляnezhinka
Ваш посил зрозумілий, але знов уж таки мої слова стосуються тих коментарів, які на мою думку занадто.
Чомусь я можу зрозуміти що у вас є своя думка дещо інша від моєї , а ви не можете зрозуміти цього ж стосовно мене)
До чого ту пустий дзвін? Ви знаєте що таке «утровано»? Якщо ні, то почитайте, бо знову вчепилися до слів))))

olga_ran• 26 мая 2022
Ответ дляnezhinka
І тут мова йдеться про несвідомих ще маленький дітей, в такому віці вчити битися у відповідь нерозумно і це може мати свої наслідки. В такому ще віці є інші способи захищати себе, а точніше це мають робити дорослі поки дитина ще несвідома
keybx• 26 мая 2022
Ответ дляnezhinka
На горіхи?Дуже сильно сказано людиною якій як мінімум 30+,ви пам´ятаєте себе в 2 роки,завжди були ідеальною ?Ні разу за життя ні в садку ні в школі не помилялись?Люди схаменіться ,цей форум ,який був створенний доннечанами як допомога при покупках і порадах мамам у любому віці ,перетворився на якийсь мусорник,де закликають травмувати і розпинали чужих дітей.А чужих дітей не буває,на мою думку,любу ситуацію можна вирішити без отримування на горіхи,тим паче мова йде про малечу 2 роки.
Ирашек• 26 мая 2022
Ответ дляasjaua
Если ребёнок без диагноза, то он понимает что делает плохо когда кусается. Мою дочь мальчик кусал в саду и айяяй не работало. Помог антипедагогический подход с моей стороны. Когда забирала покусанную в очередной раз, то в раздевалке громко сказала, обращаясь к своей дочери, но чтоб тот мальчик слышал: я завтра принесу огромные вот такие железные блестящие щипцы и вот такой острый нож, выдеру все зубы тому кто тебя укусит, а потом порежу его на кусочки, сварю и съем. Повернулась к тому мальчику и сделала лицом как Ганнибал Лектор (его мама не видела моё лицо, а он очень даже да). И после этого он её ни разу не укусил. Можете кидать тапки, желательно 38го размера.
nezhinka• 26 мая 2022
Ответ дляkeybx
Я завжди на боці жертсви, а не агресора, а малеча отримає здачу від такої ж малечі, так що біди великої не буде. Зате буде отримано один з найважливіших уроків у житті. На Заході вже виросло покоління без фрустрації, яке ми тільки намагаємося виростити зараз, і це покоління не витримує зустрічі з реальністю в дорослому житті, коли світ чомусь раптом починає дзеркалити і слати бумеранги. Від цього тяжкі депресії і емпатія максимум в зародку. Світ влаштований просто і тенденційність все лише псує. Вкусив - відгріб. На другий раз не будеш.
Heksa• 26 мая 2022
Ответ дляolga_ran
Діти, що ростуть з котами, дуже чітко з раннього віку знають, які саме дії котам не подобаються. Кіт прикусює або б´є лапою. Якщо дитина продовжує, то кусає сильніше і може випустити пазурі. З першого разу доходить.
pragaElena• 27 мая 2022
Ответ дляМиззери
Я кусала своего ребёнка, потому что она многих кусала в саду и это не помогло к сожалению. Но она уже выросла и когда я ей напоминаю об этом, то и сейчас не может объяснить почему кусалась
olga_ran• 27 мая 2022
Ответ дляHeksa
Якщо Ви не розумієте що таких маленьких дітей не можна вчити битися у відповідь, то не мені Вас вчити цьому.
Порадьтесь з спеціалістами якщо не хочете вірити якійсь з форума типу мене, бо доказувати тут комусь щось сенсу немає я бачу.