27 мая 2022

Переїзд мами з дітьми з Італії до Польщі

Підкажіть може знаєте або де в кого спитати ,якщо отримали тимчасовий захист в Італії ,пермесо,пробудем там більше як 90 днів ,повернемось в Україну на 2 місяці чи зможу в´їхати в Польшу у вересні і там отримати тимчасовий захист?
JENYABEST 27 мая 2022
Думаю да, но есть вариант, что перестанут нас к себе пускать.
А чего в Италии не так ? Чего возвращаетесь ?
Uebersetzerin 27 мая 2022
Никто вам сейчас такое гарантировать не сможет.

Во-первых, до того времени война уже может и закончиться.

Во-вторых, смена временной защиты не всегда возможна - государственные органы могут отказать вам, поскольку вы уже получили защиту в другой стране.
автор lizavet2345 27 мая 2022
Ответ дляJENYABEST
Думаю да, но есть вариант, что перестанут нас к себе пускать.
А чего в Италии не так ? Чего возвращаетесь ?
Жили в бабусі,міняють квартиру на меншу ,немає де жити.А дітям треба вчитись
double-mama 27 мая 2022
Если вы уже исчерпали 90 дней и будете выезжать из Италии, то въехать в Польшу вы сможете только через 90 дней. Раньше только если откроете визу.
Ответ дляJENYABEST
Думаю да, но есть вариант, что перестанут нас к себе пускать.
А чего в Италии не так ? Чего возвращаетесь ?
Там очень дорого все, не знаю как там можно прожить меньше чем на 5000 евро
Selena* 28 мая 2022
Ответ дляlizavet2345
Жили в бабусі,міняють квартиру на меншу ,немає де жити.А дітям треба вчитись
Якщо ви вже отримали прихісток в Италии, то в Польщі вам відмовлять.
І ваш безвіз оновиться в Україні тільки через 90днів
Юся шопоголик 28 мая 2022
Так, виїхати з України ви зможете лише через 90 днів ( а там може і війна скінчиться )
І в Польші треба отримати песель УКР в продовж 90 днів від дати першого в´їзду після 24.02, тому не факт що ви зможете легалізуватись у Польші
Оль_Вія 28 мая 2022
Ответ дляdouble-mama
Если вы уже исчерпали 90 дней и будете выезжать из Италии, то въехать в Польшу вы сможете только через 90 дней. Раньше только если откроете визу.
+1, аналогічно - в любу країну шенгенської зони