YaЯна• 30 мая 2022

Кому сподобався серіал Епідемія?

Блін, сварю себе, що це російський, але не можу не дивитися. Не знаю чому, але мені так сподобався, що напевно жоден так не подобався. Якось одразу уявляєш себе на місті героїв, всі ці виживання. І головне, що я люблю - без містики. Тобто реально таке може трапитись у житті.
Може порадите щось ще схоже? А то не дочекаюсь 8ї серії
бобкина• 30 мая 2022
Первый сезон норм, второй не зашел

Теодор Бастард• 30 мая 2022
Сериал дикий. Единственный вообще из всех сериалов, который мне зашёл на 100%
Первый сезон залпом, второй конечно снят иначе, но все равно отличный.
PmB• 31 мая 2022
Отвратительный. Сегодня дочь включила 2й сезон .
Черну9а, грязь ,болото. Кацапстан одним словом .
AgriaCat• 31 мая 2022
Книга более женская, про чувства.
Marino4ka1• 31 мая 2022
Дівчата?
Блін. Ну воно ж російське. Толку сварити. Ви підтримуєте агресора…
Женщина_в_лосинах• 31 мая 2022
Ответ дляAgriaCat
Книга более женская, про чувства.
сериал мало общего с книгой имеет, но книга хороша.
Женщина_в_лосинах• 31 мая 2022
Отличный, особенно второй сезон - не оторваться
маринеско• 31 мая 2022
Ответ длябобкина
Первый сезон норм, второй не зашел
А мне зашел, на удивление) теперь жду последнюю серию
маринеско• 31 мая 2022
Еще автору посоветую сериал ’Выжившие’ с Артуром Смольяниновым, тоже из той же оперы, про вирус)

kanni• 31 мая 2022
Другий сезон більше першого подобається.
роичка• 08 июня 2022
Ответ дляMarino4ka1
Дівчата?
А мені навіть перша серія не зайшла, так наіграно, не вміють вони знімати у такому жанрі фільми.