Мария-1019• 02 июня 2022

Про торгівлю людьми або що це було..? Будьте обережними

При поверненні до України трапилась така історія. Можливо, я занадто підозріла, проте поділюсь. Під час очікування потягу на приміській залізничній станції до нас підійшли дві жінки-азіатки (розмовляли англійською). Побачили , що ми з валізами й почали пропонувати ночівлю у якомусь хостелі (думали , що ми щойно прибули до Польщі). Я не відігнала їх одразу, оскільки подумала, що це волонтери або віруючі. Одна задавала мені загальні питання на кшталт «чи дуже тобі було страшно тікати від війни», «як ти полишила чоловіка», а інша у цей час розпитувала дитину про наш вік, чи маємо знайомих у Польщі, чи хтось знає про наше перебування у Польші та дати виїзду, чи маємо родичів в Україні яким ми небайдужі … Я не знаю що це було, але дівчата, будьте обережними і шукайте допомогу лише у обладнаних волонтерських пунктах у будь-якій країні перебування.
Evabard• 02 июня 2022
Я не знаю что это было, но создам тему про торговлю людьми.
А в итоге оказалось бы, что люди хотели помочь, поэтому интересовались ситуацией людей, которые были с чемоданами в ожидании чего-то.

автор Мария-1019 • 02 июня 2022
Ответ дляEvabard
Возможно, вы правы и ситуация надуманна. Я поделилась тем, как ее увидела.
Lavitova• 02 июня 2022
Согласна с автором темы, вопросы странные они задавали.
Спасибо за тему.
savchuki• 02 июня 2022
Да что угодно могло бы быть. Банальный грабёж, например. Всегда надо быть осторожными
автор Мария-1019 • 02 июня 2022
Ответ дляsavchuki
Тоже вариант
natali-11.• 02 июня 2022
На фоне всего происходящего может быть все что угодно! Нужно быть внимательным и осторожным! Кто-то может на этом наживаться.
Nerses• 02 июня 2022
Ответ дляEvabard
Если ребенку и правда задавали такие вопросы то помощью там не пахло
Evabard• 02 июня 2022
Ответ дляМария-1019
Ее это кого?
Это что, ещё и не ваша ситуация?
автор Мария-1019 • 02 июня 2022
Ответ дляEvabard
Ее это кого?
Это что, ещё и не ваша ситуация?
Ви шукаєте підвох у чомусь? Українською мовою «Я поделилась тем, как ее увидела» означає я поділилась власним баченням. Ситуація відбулась 3 тижні назад.

Evabard• 02 июня 2022
Ответ дляNerses
Вы знаете, когда мои родственники в Польшу ехали в марте, их тоже распрашивали в Варшаве на вокзале, что, как, есть ли родственники в польше, кто остался в Украине, и тд. Очень было много личных вопросов, не связанных с ситуацией.
И что? В итоге люди им помогли и продолжают помогать.
автор Мария-1019 • 02 июня 2022
Насправді поляки нам дуже допомагають. На будь-яке питання чи прохання я завжди отримувала позитивне рішення. На всіх вокзалах я зустрічала координаційні пункти з україномовними працівниками. А ким були ті азіатські жінки (волонтери за покликом серця) чи хто я незнаю..
Evabard• 02 июня 2022
Ответ дляМария-1019
Но при этом вы создали тему о торговле людьми. А не просто поделилось ситуацией
автор Мария-1019 • 02 июня 2022
Ответ дляEvabard
Вы поделились историей. Я не претендую на истину своих размышлений. Возможно, я руководствовалась страхом.
автор Мария-1019 • 02 июня 2022
Ответ дляEvabard
Неверный заголовок. Тему закрою. Жаль, что нельзя исправить
Sara-a• 02 июня 2022
Ответ дляEvabard
Все правильно автор делает.
Увы, может быть все что угодно сейчас и лучше предупредить людей.