Школу, курси, чи приватного вчителя.
Буду вдячна за рекомендацію
Anita123-13ef• 02 июня 2022
Ответ дляGleva
У нас теж 200 грн за год. Але бачу результат у доньки (ми зараз за кордоном) і розумію що гроші плачу не даремно
Яка вчителька? Теж шукаю
МельничукОля• 02 июня 2022
Ответ для22081987
моя дочка вже 3 роки займається з дівчинкою студенткою онлайн, якщо цікаво можу дати контакти. ми дуже задоволені
Напишіть і мені
lana vinogradova• 02 июня 2022
теж запропоную свої послуги репетитора з англійської мови онлайн. 60 хв - 200 грн. Зазвичай 2 р на тиждень. Працюю через зум та телеграм.