Айболитная• 02 июня 2022

Потрібна допомога. Інтимні відео і шантаж.

Чистила пам´ять в дочки в телефоні й знайшла маленькі інтимні відео з телеграму,вона на відео знімала себе інтимно і відправила комусь,я розпитувать каже,що хтось її шантажував прислав їй фото нашого будинку.Плачу не можу нормально написати.Я так розумію,що це напевно хтось з сусідів.Як чоловікові розказати,й що робити??????
Самохвалова• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Я не боюсь сказати чоловікові,я переживаю,щоб зробити все правильно,дитині тут жити,в нас малюсіньке містечко.
Вы ж сами написали, что не знаете как мужу сказать, так и сказать, что случилось ..... Думаю он должен знать. Это ведь и его дочь тоже. Тем более маленький город, это может быть кто-нибудь из соседей. В полицию - однозначно. Заодно и дочери урок будет.

автор Айболитная • 02 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Зверніться до дитячого психолога, зоб поспілкувався з дитиною.
1. Психолог перевірить наскільки це травмувало дитину і проговорить з нею.
2. Ви вашою панікою і сльозами можете травмувати дитину більше, ніж вона вже травмувалась.
3. Може бути й такий варіант, що дитина просто вивчала своє тіло і зробила ті фото. А коли їх знайшли, то заслромилась і сказала те, що сказала
Дитина не бачить ні сліз ні паніки,їй я сказала,що через цю ситуацію,моя думка що до неї не зміниться.
Воленс-неволенс• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Я через ген контакт,знайшла як він підписаний,думаю що це підлітки.Але дуже переживаю,мій чоловік підніме хай,і всі будуть сміятися з неї.як їй далі тут жити.
теперь понятно, в кого дочь такая сообразительная)
вы странная, честно.
в полицию идти, писать заявление, это педофилия и еще парочка дел. они разберутся. над ребенком НИКТО не будет смеяться. а рассказать всем вокруг только сами вы и можете
Меряю от единицы• 02 июня 2022
Там видно обличчя дитини? Батьки,моніторте телефони дітей! Де сидить, в яких групах,що дивиться і тд. Треба брати телефон в руки і регулярно моніторити.
Бокс-орун• 02 июня 2022
Ось чому важливо мати з дитиною довірливі відносини, щоб вона будь яку річ, навіть дурну або сормну, могла обговорити з мамою чи татом.
Чому дочка до Вас не звернулася,а стала знімати та надсилати те відео? Саме це питання мене би як маму турбувало в першу чергу. Зараз до психолога, фото видалити, номер змінити, а телефон контролювати.
автор Айболитная • 02 июня 2022
Ответ дляСамохвалова
Чоловік буде вдома ввечері,йому я скажу,але хочеться,щоб для дитини менш травматично було.
Рыжая бестия• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Лице є на відео?
Очень-очень• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Шантажував,щоб прислала себе.
а разве у вас не установлена программа родительская?
вы серьезно?
СернаМоисеевна• 02 июня 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Она у вас глупенькая? Почему не понимает?
А вы глупенькая? Почему задаёте вопрос такого рода?
Ребёнку 10 лет!
Не 20, не 30, а 10!

Очень-очень• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
найти ублюдка и прибить, тем более в маленько селе.
Ребенку купить кнопосный тел, и делать все, чтобы она забыла об этом
Анютины ласки• 02 июня 2022
Ответ дляНа_оба_рот
А все рождаются прям с пониманием по вашему? Это нормально в таком возрасте, очень часто встречаются такие проблемы. Дети только учатся жить.
автор Айболитная • 02 июня 2022
Ответ дляБокс-орун
До цієї ситуації,я й думала,що в нас все ок,завжди розмовляємо на різні теми.Але в такій ситуації ніхто не знає як поведе себе мала дитина,щей побачила фото свого будинку.
Очень-очень• 02 июня 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Ребёнку 10 лет!
Не 20, не 30, а 10!

тут есть девы, кто и в 40+ такие видосики скидывают, а потом пень чешут.
А ребенок, что тут говорить....
Самохвалова• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Приятного в этом ничего нет, но и не катастрофа. Вы просто обязаны отреагировать, а дочке обясните, что любые действия влекут за собой последствия, если бы она сразу рассказала, то такого бы не было. Хорошо, если пацаны просто пошутили так, но если это пройдет им без наказания, то может случиться худшее, для них она будет жертва - которая никому не расскажет ничего.
Идеальная оптимистка• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Меряю от единицы• 02 июня 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Як ви можете таке писати,дитині 10 років,її залякали,може це дорослий педофіл,вони професійно маніпулюють. Прибити треба маму,що дитині не пояснила,що коли шантажують,пишуть,що прийду до тебе,знаю де ти живеш,то не висилати пісю,а йти до мами зразу. Шо по ту сторону сидить хитрий дядя чи тьотя дорослі, яким неможливо розмовляти.
Идеальная оптимистка• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Голі геніталії,і т.д
це жесть, в 10 лет шо у нее в голове вообще???
вы с ней разговаривали про безопасность в сети?
в 4-м классе полмесяца про Безпеку в інтернеті на ЯДС говорили. Она все эти уроки пропустила???
Носки на подтяжках• 02 июня 2022
в полицию
Моська-слон• 02 июня 2022
Вам необходимо обязательно обратиться в полицию.
Это педофилия. И это уголовно наказуемо.
А если это маньяк ко всему почему?
Ведите себя спокойно. Не кричите на ребенка. Особенно важно, чтобы вы родители максимально донесли до нее, что так делать нельзя отныне и почему.
И найти этого урода и наказать.
Тем более маленький гоодок.

автор Айболитная • 02 июня 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Я знаю про це розмовляла і пояснювала,він дружив в онлайн грі, потім написав в телеграм,скидав аніме,а потім написав що якщо не скинеш фото то я до тебе додому приїду й прислав фото нашого будинку,дитина настільки злякалась, що й сама не зрозуміла як відправила.
Меряю от единицы• 02 июня 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Батьки,як правило,просто говорять,не висилай нікому фото,не спілкуйся з незнайомцями,або нічого не говорять. А сісти і детально проговорити,шо дорослі маскуються під друзів,під дівчинку,що втираються в довіру,що фото дому можна зробити через Гугл,дізнатись як звати маму і де живеш через інтернет.то батьки не бажають.
Помеха справа• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Голі геніталії,і т.д
Вам бы ребёнка к психологу отвести.
Что в голове и психике творится,чтоб в 10 лет свои гениталии показывать в интернете ?
Вас это не смущает ?
А только, что кто-то фото дома прислал ?
Видите срочно ребёнка к психологу , а мудаку напишите, что заявили на него в полицию.
Займитесь ребёнком.
Идеальная оптимистка• 02 июня 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Все это написано в книге по ЯДС и озвучивалось не раз учительницей, лично слышала.
То есть эту тему рассматривали буквально месяца полтора назад. Ребенок автора или не посещала уроки, или не слышала о чем там говорили. Потому что там реально было несколько недель посвящены безопасности в интернете.
автор Айболитная • 02 июня 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Я в неї в телефоні й геолокації виключила,й заборонила відмічати місця де буває,й казала що за фото в інтернеті може бути хто завгодно.
Меряю от единицы• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Знаєте,дитини 10 років немає бути в телеграмі! Говоріть з чоловіком,як мінімізувати шкоду для дитини.
Анютины ласки• 02 июня 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Та до одного места все те разговоры и уроки. То все теория, а в реальной жизни ВСЕ дети в опасности. Все происходит так, что ребенок не в состоянии распознать угрозу. Тут спасение только если есть доверительные отношения с кемто из родителей.
Идеальная оптимистка• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Вы понимаете, что у вас отношений доверительных нет с дочкой? Что она верит кому угодно, только не вам. Аж так сильно, что пи... свою фоткает. Но не бежит маме рассказать и у мамы спросить.

А вопрос: почему вы мужу боитесь рассказать - он вас или дочь избивает? Или будет другой террор устраивать, если узнает?
Помеха справа• 02 июня 2022
Ведите*
Спрошу_ка_я_у_мужа• 02 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Шантажував,щоб прислала себе.
Что-то я не поняла . Что значит - шантажировал , чтобы прислала себя ? Прислал фото дома и сказал что придет , а она потом ему видео прислала ? Или как ?
СернаМоисеевна• 02 июня 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка

І що тепер?
Дитина злякалась, заклякла, не змогла мамі розповісти!
Ніж добивати маму своїми висновками- дайте пораду як вирішити питання!
Таке враження, що ви в рані колупаєтесь!