Фекла Персиковна• 08 июня 2022
Панорамні вікна і літо(( спека в кімнаті
Дівчата, чим закрити панорамні вікна. Поки що є тимчасово сам тюль. Це вітальня. Так, красиво. Та вже 2 літо мучимося, кімната нагрівається як парник. Сонце від ранку до обіду. Додати штори блек аут, ролети? Поділіться досвідом.
Фекла Персиковна
• 08 июня 2022
Ответ дляizolda500
Таку брала на балкон
Дякую. Реально допомагає від спеки? Вікна ще до повного щастя нестандартного розміру.
ГугелП@лАмался• 08 июня 2022
у меня ролеты вертикальные + кондиционер, окна западные, нам этого полностью хватает. Без кондея ролеты бы меня не спасли
Борец за справедливость• 08 июня 2022
Ответ дляФекла Персиковна
ролет тканевой
Боюсь признаться• 08 июня 2022
Смотря какой у вас бюджет на это мероприятие и что по стилю подходит
Я не тону• 08 июня 2022
У меня 12 этаж и все окна панорамные почти в квартире, не панорамное обычное только в спальне и она на другой стороне дома. Вот в спальне в самую жару прохлада и летом сплю под одеялом.
А на кухне и в гостиной большие панорамные, есть тюль и шторы плотные, и кондеры.
Детсадовский полицейский• 08 июня 2022
В эпике есть металлизированные с одной стороны ролеты, у нас такие.Но будет темно.
Фекла Персиковна
• 08 июня 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Вікно в загальному площа більше 6 кв.м.
Бюджет враховуючи інфляцію 🤷♀️🤷♀️🤷♀️ щось в середній ціновій категорії.
Стиль мінімалізм. В кімнаті лише диван, журнальний столик, велика тумба під ТВ.
Фекла Персиковна
• 08 июня 2022
Ответ длябЭйбА
А кондиционер?
Є кондиціонер. Та сьогодні пішли вранці на роботу, лишили вікно привідхилене. Прийшла в обід з подружкою. В кімнаті парилка, поки охолодив кондер, хвилин 15 пройшло. Вазонки в тій парилці прям падають.
котопёс• 08 июня 2022
Хрень всё это, либо будет как в подвале
Нормальный кондиционер решает все проблемы
Фекла Персиковна
• 08 июня 2022
Ответ дляЯ не тону
Про штори детальніше, будь ласка. З блек аутом чи просто плотні?
Фекла Персиковна
• 08 июня 2022
Ответ длякотопёс
Хрень всё это, либо будет как в подвале
Тут згодна, охолоджує. Та поки ми на роботі мої великі вазонки хиляться на бік. Носити їх не варіант. Горшки великі і важкі.
Ответ дляnavariya
Змінити склопакети на термозберігаючі.
Там все продумано за нас.
Зимою тепло, літом - прохолодно)
Там все продумано за нас.
Зимою тепло, літом - прохолодно)
Это не решает проблему, потому что через окна только 40% теплопотерь или как в данном случае теплопоступлений.
По теме: только кондер решит вашу проблему. Блэкаут шторы или роллеты решают процентов на 50.
Фекла Персиковна
• 08 июня 2022
Ответ дляУнция яда
Ох. Всім дякую! Кондер є. Приходимо з роботи, вмикаємо одразу. Та вазони вдень в спеці стоять. Вже відсунули від вікна, та листя частково зморщене.
Єдине не всі гості кондер приймають, особливо батьки. Вимикайте, нас продує.
Я не тону• 08 июня 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Просто плотные, я когда выбирала ткань то выходила и смотрела через неё на солнце. Не хотела чтоб прям темень была, они затемняют на %70 солнце.
С блекаутом мне не понравились, смысл тогда этих окон если сидеть в темноте полной.
Я в жару их закрываю когда ухожу и когда жара самая.
Фекла Персиковна
• 08 июня 2022
Ответ дляЯ не тону
Дякую! Штори, мабуть, таки врятують трохи мої рослини.
Светка-пипетка• 08 июня 2022
Как вариант, наклеить атермальную пленку на окна. но не ведитесь на дешёвые варианты, хорошая пленка стоит дорого, клеить должен профессионал. Она не темная, на окне не заметно ее
Деловитая• 08 июня 2022
Можно блекауты день ночь, мало света открыли на половину, много закрыли полностью
Ответ дляФекла Персиковна
Я ради орхідей і клеїла плівку, бо влітку вони в мене на балконі
Я не Тролль• 08 июня 2022
Самый дешевый вариант - это фольга оконная отражающая свет и тепло. Она есть разной ширины и разной прозрачности.. Есть та что хватает на 2-3 года, есть более долговечная и подороже.. Только ее не на мокрое стекло клеить надо, а просто на скотч.. если окна не открывать, то температура до 12 градусов прохладнее чем за окном - а это экономит работу кондиционера. Уже много лет пользуюсь этим способом - полет отличный. Чем прозрачнее пленка - тем меньше она отражает блики солнца.. можно почитать характеристики..
olkabarabolka20• 14 июня 2022
Ответ дляУнция яда
Маються на увазі склопакети із мультифункційним склом. Це спеціальне напилення, яке і зберігає тепло взимку, і захищає від спеки. Десь на 25-30% буде не так спекотно, бо воно відображає сонячну енергію. Склопакет остається холодним
olkabarabolka20• 14 июня 2022
Ой. тільки не фольгу на скло!
Не робіть собі шкоди. Ви потім її не оддерете. Та це ще пів біди. Якщо у вас склопакет із енергозберігаючим склом, то ця фольга створить термошок. Скло перегріється і трісне.
То ж або жалюзі/штори, або, як варіант, це заміна склопакета на склопакет із мультифункційним склом. Це скло частково буде відзеркалювати сонячну енергію. Буде десь на 25% не так спекотно.