Курортне містечко Гімлі, провінція Манітоба, пропонує українцям безкоштовне проживання та харчування на два місяці. Проживання у гуртожитку міського центру розвитку. На разі вільно 100 кімнат.
Центр має кафе, кімнату для прання та сушки одягу, кімнату першої допомоги, спортзал, дитячі майданчики.
Після двох місяців можна і далі залишитись на проживання за мінімальну щомісячну плату. Харчування буде за знижкою.
Центр пропонує понад 100 різних можливостей для працевлаштування. Оголошення про роботу розміщені на дошці центру.
Гімлі - безпечне, дружнє, привітне курортне містечко, яке розташоване за 85 км на північ від Вінніпегу, столиці провінції Манітоба. Це година подорожі авто.
Містечко Гімлі розкинулось вздовж берега озера Вінніпег, десятого найбільшого прісноводного озера світу.
Що цікаво також, то це, що містечко було засноване ісландцями наприкінці 19-го століття, і іммігранти з Ісландії тісно переплелись як з місцевим корінним населенням, так і українською громадою. Саме тут ви можете почути, як діти називають бабусю українською "Baba", а діда ісландською "Afi".
А ще у Гімлі є завод з виробництва канадського віскі всесвітньо відомого бренду Crown Royal 🙂
За детальною інформацією звертайтесь до Melanie Specula або відсилайте повідомлення на електронну адресу gimlichamber@gmail.com Писати англійською. Якщо не знаєте мови, користуйтесь онлайн-перекладачем.
#манітоба #Канада #Manitoba #Gimli #Canada #Ukraine #Ukainian
Мир Регланов и Футболок• 17 июня 2022
Ответ дляkaty_kea
А что, через два месяца все закончится?
А что, кто то обязан кормить вечно?
За 2 мес вполне можно адаптироваться и начать работать что бы содержать себя.
И не забывайте, что Канада платит очень приличную разовую помощь (подъемные).
Ответ дляSo_so
Там же указано : Після двох місяців можна і далі залишитись на проживання за мінімальну щомісячну плату. Харчування буде за знижкою.
Центр пропонує понад 100 різних можливостей для працевлаштування.
Яка знижка, яка робота, ви шо?
Тут дітей народжують щоб роками на дєцкіх сидіти
fialka_violet• 17 июня 2022
Ответ дляSo_so
Кто хочет, для того нет препятствий. Мои друзья, абсолютно без средств, харьковчане, уже в Британии.
По какой программе?
Ответ дляkuskus
Що планують робити в Британії? Мову знають?
Чоловік теж виїхав?
Да, англ знают. Дети в школе и в садике, мама учится онлайн на тестировщика.
Планируют потом снять своё жильё где-то в пригороде и жить. Пособия есть, медицина бесплатная, школа-сад бесплатно, люди вокруг замечательные, поддерживают их
Ответ дляОль_
Интересно, сколько будет стоить туда добраться...
Основна вимога, щоб безкоштовно полетіти до Канади - потрібно отримати дозвіл на в’їзд до Канади в рамках програми “Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки” (CUAET). Нагадаємо CUAET надає українцям і безпосереднім членам їхніх сімей право перебувати на території Канади у статусі тимчасових резидентів упродовж до 3 років. Разом із заявою на візу подається (за бажанням) заява на отримання дозволу працювати чи навчатися в Канаді упродовж цього терміну.
Для тих, хто отримав візу CUAET безкоштовні авіаквитки надаватимуться у порядку живої черги. Українці, які отримали візи CUAET для приїзду до Канади та можливість безкоштовного перельоту, отримають повідомлення, як зареєструватися на рейси, електронною поштою.