Яжемать Мне можно• 22 июня 2022
Спадщина, документи
Вступити в спадщину можна без свідотства про смерть.
Марина Коваль• 22 июня 2022
У разі неможливості пред’явлення спадкоємцями свідоцтва про смерть спадкодавця нотаріус повинен витребувати від органу державної реєстрації актів цивільного стану копію актового запису про смерть спадкодавця або повний витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про смерть.
Эта_Шикарна)• 22 июня 2022
Открыть спадкову справу можете, но потом всё равно затребуют оригиналы и копии документов. Если вы один из наследников, пишите заяву, когда обратятся другие наследники они предоставят доки.