Мать драконов• 25 июня 2022

Чоловік пішов на пікнік

Їх шеф сьогодні організував пікнік, чоловік поїхав. В будні дні з дому виходить о 8 ранку, приходить в 10-11 вечора, мені і дітям уваги нуль, допомоги по дому нуль, все-все на мені (покупки, прибирання, готування, прання і т.д.), єдиний вихідний в нього - неділя, і то ініціатором кудись піти сім´єю в цей вихідний завжди виступаю я. Може ще з друзями зустрітись в неділю, або провисіти з ними на телефоні годину-дві, поки ми гуляємо, тобто зі мною і дітьми часу практично не проводить. Я працюю, зараз у відпустці, обідно, що міг сьогодні з нами провести день, десь теж сходити на пікнік, але обрав не нас((
автор Мать драконов • 25 июня 2022
Мені катастрофічно не вистачає уваги, що робити?

Свезло так свезло• 25 июня 2022
Це ваш чоловік і ви так навчили.
Элька-Карамелька• 25 июня 2022
Ну так шефу не відмовиш, це важливо для роботи.

автор Мать драконов • 25 июня 2022
З однієї сторони розумію, що він теж людина і хоче відпочити, але не з нами, від цього і обіда
Мамзелькин• 25 июня 2022
Или зеркалить,или забить
Безберлоги.ру• 25 июня 2022
Ви питаєте в нас що вам робити з вашим чоллвіком?
На наступну неділю залиште йому дітей, організуйте собі пікнік і теж ідіть.
Сумніваюсь що він раніше сильно переймався дітьми і приділяв вам увагу🤷‍♀️
ПодругаМужа• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
Придумать заранее какую-то интересую идею досуга. Например, в среду придумали, договорились с мужем, что поедете в воскресенье в парк и тд.
Чтоб он знал, что в воскресенье подъем в 9 и гулять всей семьёй.

Ждать инициативу можно долго. Берите в свои руки!)
Элька-Карамелька• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
Як на вашу думку він має її вам прибіляти, якщо він паше як коняка?
Якщо він зменшить свої доходи і збільшить до вас увагу, вас це влаштує?
автор Мать драконов • 25 июня 2022
Ответ дляЭлька-Карамелька
Нічого страшного би не сталось, якби не поїхав, сказав би, що інші плани, але..

тянитолкайка• 25 июня 2022
Проблема не в пикнике.
автор Мать драконов • 25 июня 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Вже так робила - сидить він в телефоні і діти з ним, можуть весь день навіть не вийти на вулицю
Вам телефонограмма• 25 июня 2022
Займитесь чем-то. В парк бегать, изучать китайский язык, вязать, вышивать.
Господи, хоть бы мой куда-то ушел на день погулять. Дома сидит. Друг друга развлекаем
Элька-Карамелька• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
Звідки ви знаєте? Це не ваша робота, а робота вашого чоловіка, він якось краще розбирається у своїх робочих стосунках аніж ви. Чи ви вважаєте, що і там ви краще розбираєтеся за нього?
Молчалка• 25 июня 2022
Якщо він працює до 10-11,то коли і як він має увагу кому приділяти,як він вже з ніг падає.Я колись мала з 7.30-19 год графік півтора роки,бо дитині треба були репетитори і вступ,то я говорити ввечері не могла.Варіант переходити на пів ставки.
автор Мать драконов • 25 июня 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Я збираюсь з дітьми гуляти, але обідно, що знову сама(
Безберлоги.ру• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
А з вами щось страшне сталось?
автор Мать драконов • 25 июня 2022
Ответ дляЭлька-Карамелька
Знайомий не поїхав, вибрав можливість побути з сім´єю
oboeva• 25 июня 2022
Если это было всегда,почему вы обиделись сегодня? Сами приучили,на себя обижайтесь теперь.
Молчалка• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
Чого він має не іхати,як все оранізоване і запрошують.Поїхав-відпочив від трудоднів.То ж нема нічого дома вкрай важливого,через що треба відмовитися.Завтра ще є вихідний.

ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 25 июня 2022
Фсе. Разводитесь.
Вам телефонограмма• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
Детей мужу на следующий выходной, а сама в парк бегать. Потом с подругами на кофе. Всё. Я не могу. У меня вс, пн и среда спорт. Занимайся детьми.
Губка Боб• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
А йому Ви це казали?
Мишка-шалунишка• 25 июня 2022
Ви написали, що у нього 1 вихідний у неділю.
Сьогодні суботи, пікнік замість роботи, які можуть бути образи.
Молчалка• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
Зустріньтеся з подругою і відпочиньте,якщо в чоловіка нема часу,теж релакс.
ЛЮБА• 25 июня 2022
Ну вы же сами вышли за него замуж , и закрывали глаза на такое отношение? Вас же все раньше устраивало ? это все не тут писать надо, а мужу говорить…
автор Мать драконов • 25 июня 2022
Ответ дляМолчалка
Не повірите - вдома в нього куууупа роботи: фільтр замінити, купити кран і замінити його, поремонтувати крісло, яке розвалюється і дитина не має на чому сидіти під час тривоги і ще купа дрібниць, на які в нього ніколи немає ні часу, ні бажання.
автор Мать драконов • 25 июня 2022
Ответ дляГубка Боб
А йому Ви це казали?
Так
Губка Боб• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
Так
І що відповів?
Молчалка• 25 июня 2022
Ответ дляМать драконов
Як він не може і не хоче це зробити,то дає гроші і викликається фахівець.
автор Мать драконов • 25 июня 2022
Ответ дляМолчалка
Подруги всі виїхали, сестра теж