Новопоштинская• 25 июня 2022
Хто вірить в пророцтва?
Як думаєте, таке дійсно буде?
Чи знаєте, якісь що збулись?
Ответ длячерная мамба
Може. Я її особисто звичайно не знала. Я читала книжку про неї яку випустив саме московський патріархат і ті тітоньки які нею опікувалися, є прихожанками саме мп. Тому я зробила висновки з приводу заказухи. Ну от цікаво, як їй Філарет не подобався (не є його фанатиком), то вона була за рос церкву чи українську б сприйняла? Я була в неї на могилі лише раз. Не в підвалі, а на вулиці. Не знаю правда чи ні, але я була виснажена і навіть не пам´ятаю що я казала. Тим більше що я її відштовхувала. Але... я вийшла з відчуттям миру. Наче її це не образило. Все про що я говорила, просила, справдилося. Хз що це...
Я була теж на верху перед операцією мами по онко, приклала тел-н до хреста і попросила маму , щоб в неї просила по допомогу своїми словами, мама говорила , пройшло вже більше 10 років після операції, опромінення і хімії, мама ще працююча пенсіонерка (65 років).
Уты-фрутик• 25 июня 2022
Ответ дляЛо Шарик
Там где и потап, 95 квартал, Влад росс и другие истинные патриоты, видимо - за границей, очень переживает за Украину)))
Аби живий і здоровий)
Бандитка Сью• 25 июня 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Я в Киев возвращалась на пару недель, жуткие ПА были, до рвоты доходило, из за невозможности дышать. Вернулась в Германию все прошло.
у меня не зависит
я до войны ими страдала, в январе на Тенерифе например))
одноклассница в германию бежала и говорит накрывают ПА там
так что у всех по-разному
Сижу на стуле• 25 июня 2022
Ответ дляok1904
Бо там виходить голод буде, скрутно буде старим людям.
Хай до свого путла йдуть.
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А що в книжці?
Знаки карпатської магії. Нічого особливого, без пророцтв ,не про ці події, більш про життя/буття людське, про роботу мольфарів, значення жінки в домі. Вона є в інтернеті. Я знайшла її вперше в дитячій бібліотеці Шевченка у відділі Народознавства, потім мені таку знайомі подарували. В інтернеті є, але не повна
Чеширская кошечка• 25 июня 2022
Ответ дляok1904
То слабкий
нельзя оценивать другого.
Никому неизвестно сколько силы в любом из нас !
Пьера Безухова• 25 июня 2022
Ответ дляnitka83
А я нет...когда крест упал с храма Софии Киевской, это был плохой знак для нас. И флаг в Херсоне, помните? И пожары были в храмах накануне войны. Теперь плохие знаки у них. Это не рядовой священник, который, возможно, и служит Богу, а главный Сатана рашистов... ну что ж, будем посмотреть
Пам’ятаю ще 27грудня зимову грозу в Чернігові, був грім і молнія(
Вилами по воде• 25 июня 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Він казав, що не буде України. Не вірю. Україна була, є і буде!!!
Я теж не вірю, але так його нахвалювали люди. Багато хто їздив до нього
парИла я парИла• 25 июня 2022
Ответ дляБандитка Сью
кстати, вспомнила только что!
сын с 1,5 лет имел тики, хкекал громко
я ездила к Алипии, просила исцелить
и прочитала (наверное) вскоре, что недостаток ферритина провоцирует тики.
заказала железо с айхерба и
реально только что подумала об этом)
так я уставала от этого, кхекал 10 месяцев из 12 в году. Дети на улице не понимали что это такое(
ездила я одна, значит сын был в саду. Лет в 5 или 6 он восполнил железо и перестал кхекать. Уже 9
Алипия помогла или русмедсервер?) я его читала правда на эту тему все 4 года))
сын с 1,5 лет имел тики, хкекал громко
я ездила к Алипии, просила исцелить
заказала железо с айхерба и
реально только что подумала об этом)
А что означает кхекал? Кашлял?
Бандитка Сью• 25 июня 2022
Ответ дляпарИла я парИла
А что означает кхекал? Кашлял?
как будто в горле что-то мешает и прочищал
так и говорил -что-то мешает
но он так громко и часто делал, прям бывало каждые 3 секунды
так и говорил -что-то мешает
Кривая спроса• 25 июня 2022
У пророцтва не вірю, а в знаки так вірю. Всесвіт подає нам знаки , а як ми їх інтерпретуємо то вже інша справа ( саме тому в пророцтва не вірю , бо там людина вкладає в них частку себе, свого світогляду). А от те що Папа Римський випустив голубів миру за Україну і на них напали ворони це факт ☹️ Тут не стоїть питання вірити чи ні , це відбулося , тому є фото-відео фіксація. Проте голуби відбились і втекли. Це теж факт.
І хрест на Софії Київський впав , це теж факт . 🤷♀️
Ручки-Крючки• 25 июня 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дуже мало часу не буде, а потім возродиться.
ЭтаваНиМожетБыть• 25 июня 2022
Років за два до війни мені періодично вчувався запах ладану. Спочатку думала випадковість, потім вирішила що це щось вдома з кимось погане буде. В різних місцях, в різний період часу, ні з того ні з сього - от раптом чую запах,і все. Через 5 хвилин там же - вже не чую, і сліду ніякого від того запаху... Перед самою війною стало зовсім часто, десь раз на один-два тижні. Відколи ж війна почалась - жодного разу не чула...
ЭтаваНиМожетБыть• 25 июня 2022
Ответ дляПьера Безухова
І ще зимою, на початку, веселка була, тільки н пам´ятаю де саме в Україні. Всі писали - ой, це добрий знак. А я чітко розуміла, що зимою веселка це якраз погано (
Брюнетка в Мармеладе• 25 июня 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А мені весь час поки атакували Київ снилися померлі родичі і знайомі. Остання людина, котра снилась, сказала, що вже піде, пора йому, а я вмовляла залишитись. Коли прокинулась, то так зрозуміла, що небезпеки вже нема, можна розслабитись. І пізніше наші рашистів прогнали геть.
Брюнетка в Мармеладе• 25 июня 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А може якраз навпаки хороший і було показано, що над нами є купол і все буде добре, вціліємо як держава.
ЭтаваНиМожетБыть• 25 июня 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
У мене тьоті схожим чином було: як почалась окупація (ми на щастя туди не поїхали, а буде багато народу якраз поїхало туди втікаючи з Києва, і місяць були в тяжкій окупації), то тьоті два тижні снились померлі батьки, колега, ще хтось... Бабуся на неї у сні дуже сумно дивилась, а колега сіла, посиділа біля неї за столом і пішла. І після цих снів тьотю й дядька чуть не убили окупанти, вона вже і наостанок подумки у бога пробачення попросила, вже не думала що виживе. Тільки стояла під дулом, і ще думка була, що вона ж з колегою тоді не пішла разом, як же так оце.. а таки чудом вони вижили.
Ответ длячерная мамба
Повністю поділяю ваши емоції. Іноді аж страшно від сили своїє ненавісті. Але впевнена, вони своє отримають. Скоро вже. І воно буде страшне. Іноді мені їх жаль. Скот невинний в тому, що пастухи привели їх на бойню.
Сьогодні кирилко впав. Чи то не наші ’промінчики добра’ діють ...
ЭтаваНиМожетБыть• 25 июня 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Мені баба ще давно колись казала, що зимою веселка то погано. Бо неурочний час для неї зима. Так само як гроза погано, якщо вона раніше квітня, тобто зимою або самий початок весни. То до чогось недоброго людям. А вона мала віщі сни, і була уважна до різних старих прикмет. То й мені розказувала.
Вся в кредитах• 25 июня 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Все может быть - мне кажется, что это место сильное, я уже раза три туда приезжала, когда ситуации были сложными по здоровью, и все три раза как-то всё решалось очень позитивно. Но, тут утверждать трудно... Кто его знает.😅
Вот сейчас только меня осенило... мы 22.02 ездили туда, потгм погуляли по територии , а потом решила повести детей к лошадям. Так вот, пепвое, что меня удивило, мой мын, (9лет), гуляя ам ,становилс, чернее тучи, прям весь поник и говлрит -давай отсюда уйдем, мне здесь не нравится и т.д (обычно он там с удовольствием гуляет). Ладно, идем, только через лошадей?ок. Иду вперед , и в тдном из 9агонов, лежит мертвая лошадь!! Вот так прямо посредине и лежит... я в шоке, детей бегом увела. Дальше, где то недели через 2 после войны, приходит сын и говорит - это все из за той церкви, это из за них, война из за н х началась. Вот такая история(( простосу сына моего бывают такие мысли, что не в бровь, а в глаз, поэтому я так ,в общем то внимательно ко все его высксзываниям отношусь...
парИла я парИла• 25 июня 2022
Ответ дляБандитка Сью
так и говорил -что-то мешает
У меня просто кашель не проходит уже более трёх лет(
Как закашливаюсь(
Обошла всех врачей и вроде бы нашли причину и два раза лечилась, а он все равно не проходит(
Уже и не знаю, на что думать(
Тоже в горле мешает, но я знаю, что мешает
Как закашливаюсь(
Уже и не знаю, на что думать(
ЭтаваНиМожетБыть• 25 июня 2022
Ответ дляВся в кредитах
Це ви про яку церкву саме? Я щось трохи втратила нитку розмови. Про Аліпію?
Вся в кредитах• 25 июня 2022
Ответ для_Alekssandra_
О!!!!!! Сына моего классная руководитель оказывается детям такое постоянно рассказывает
.
Пошла сдавать с ним книги, меня она тоже обеспечила информацией о том, что такие-то дома построены как волнорезы, а волна рассеется аж за Киевом
.
Я удивилась тогда выдержке моего сыночка, она им постоянно это рассказывает.
. Пошла сдавать с ним книги, меня она тоже обеспечила информацией о том, что такие-то дома построены как волнорезы, а волна рассеется аж за Киевом
. Я удивилась тогда выдержке моего сыночка, она им постоянно это рассказывает.
Так на Оболони действительно строили дома по типу волнорезов ,что то такое. Это еще из универа помню
Вся в кредитах• 25 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Найцікавіше, він же на святій воді підслизнувся
Ходить по воде, это не его)))
Кривая спроса• 25 июня 2022
Ну а самий чіткий «знак» був як дипломати виїхали , це ще баба моя казала багато років назад як посли виїхали значить війна буде (((