Новопоштинская• 25 июня 2022

Хто вірить в пророцтва?

Як думаєте, таке дійсно буде?
Чи знаєте, якісь що збулись?
Бензопирен• 26 июня 2022
Ответ дляПланшетница
Простите за советы, но идите к невропатолог у и на еэг, у моей после ковид появились такие подкашливания, оказалась лобная доля мозга через чур активна, месяц лечения и все прошло, а мучались 4 месяца.
Огромное вам спасибо. Был ковид, кстати. Наверное, он всему виной
Здоровья вам
Айболитная• 26 июня 2022
Ответ дляКарамелька
Точно назву не скажу, типу ППО (а може то воно і було) - запустили ракету, а вона розвернулася і влупила в цю ж ППО.
Яка сумна новина
Бензопирен• 26 июня 2022
Ответ дляАйболитная
А якщо прорве дамбу? То куди піде то вся вода, що стримує ото ’Київське море’ може то для цього так і будували?
Почитайте про Куреневскую трагедию в 50х или 60х
Дамба сдерживает
Айболитная• 26 июня 2022
Ответ дляБензопирен
Дамба сдерживает
Я знаю про цю трагедію
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2022
Ответ дляSveta7
Наснився мені сон, що я великими мисками несу свіже м´ясо, парне. Такими здоровенними шматками нарізане в Азовсталь і так радію, що вони нарешті поїдять. Виходжу звідти, аж в мене знову в мисці м´ясо і я знов повертають і заношу. Аж бачу, зверху ніби балкони по колу і туди збираються люди ніби на виставу й якийсь дядько брудний внизу поруч мені каже: ’ Що йди звідси, бо незабаром прийдуть сюди звірі ( типу вовкулаків) і будуть жерти тут всіх, а ті, що прийшли спостерігати на балконах - будуть першими’. Зранку я дізналась про ’евакуацію ’ азовців.
Сон дуже чіткий по знакам
М´ясо - померлі, тіла
Мені наснилось у березні що заходжу в магазин, там продають м´ясо і дві туші якраз розділують, і мені хтось каже - не занімайте очередь, на вас уже не хватить. Скоро дізналась що після мого сну наступного ж дня тітку й дядька чуть не убили окупанти, вже у дядька дуло було до голови приставлена, а на тітку навели автомат і до стіни притиснули. Чудом вони вижили.
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2022
Ответ дляВся в кредитах
Так,це він на монастир говорить церква
А там же моск патріархат?
То виходить дитина все вірно сказала, в точку.
черная мамба• 26 июня 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Най буде. А ви знаєте, чула таку думку, що всі ці війни рашка затіває, щоб направляти агресію свого народу на зовнішніх ворогів, щоб вони в себе один одного не пожерли. Щось у цьому є. У них просто таки паталогічна потреба когось ненавидіти.
Я такого не чула, але поділяю вашу думку. Своєрідне перенаправлення агресії. Ну да най один одного нарешті сжеруть да заткнуться вже. Задрали. Я і так з 2014го їм не співчувала, а так і шампанське відкоркую з приводу бавовни на рашкостані або громадянської.
черная мамба• 26 июня 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Скот не винний. А ці упирі обирали владу собі під стать. Такий в них запит.
Це як в Содомі та Гоморі. Не всі ЛГБТ були, але загинули усі. Амінь по рашці
черная мамба• 26 июня 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Это оттуда батюшка, который проклинал корреспондента ? И обещал, что тот умрет скоро из-за проклятья.
Павел , если не ошибаюсь.
Ага. Плотно там засели. Бабло рекой течет, так они берега потеряли
черная мамба• 26 июня 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Я просила благословения на поездку у батюшки , и он так улыбнувшись ответил , благословляю, но .....
Еще задумалась , что неприятно как-то .
А в итоге поездка расстроилась , и к счастью.
В Михайловском? Может чуял что?
черная мамба• 26 июня 2022
Ответ дляok1904
Я була теж на верху перед операцією мами по онко, приклала тел-н до хреста і попросила маму , щоб в неї просила по допомогу своїми словами, мама говорила , пройшло вже більше 10 років після операції, опромінення і хімії, мама ще працююча пенсіонерка (65 років).
Майже так само, хоча ще мало часу пройшло, але сподіваюся попаде в статтстику по виживаємості. Мені всі казали ’ну ти повинна розуміти, така стадія, така сфера...’ Дякуючи Богові все ок.
черная мамба• 26 июня 2022
Ответ дляSveta7
Сьогодні кирилко впав. Чи то не наші ’промінчики добра’ діють ...
Ні, то його промінчики діють. Але не добра. Пора йому замислитися, але він вже пов´язаний з іншим. Не вийде. Скоро кінець
черная мамба• 26 июня 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Не хожу туда давно, в первый раз была в 10 лет не понравилась, потом в сознательном возрасте несколько раз была, плохо мне после посещения , и физически и душевно.
Я тоже не хожу. В последний раз с детьми и мужем гуляли. Так, пройтись ок, но зайти в любой их собор нет, мне плохо тоже
Карамбулкул• 26 июня 2022
Ответ дляКарамелька
Бачили, як патріарх впав?
Це точно якийсь знак для рашистів
Знак, що всі вони знатно сіли в калюжу.
Хорошенькая• 26 июня 2022
Ответ дляАйболитная
Не дай боже. Нам ще тут кацапів бракувало. Хай ці гниди сидять на своїй землі
Так почитайте уважно. То так звучало питання ло Аліпії наших українців))
Хорошенькая• 26 июня 2022
Ответ дляSveta7
В нас перед війною хрест на софії впав. І у багатьох різдвяники квітли по пару раз на рік.
Хорошенькая• 26 июня 2022
Зараз дуже багато пророцтв приписують Аліпії. Але за війну вона казала, що почнеться на Петра і Павла. І це буде жах, гори трупів, земля зрівняється...
Хорошенькая• 26 июня 2022
Ответ дляgaly36
А что за матушка это говорила?
Читала многих святых , тоже многое поедсказывали, но все таки думаю что воля бога выше всего.
А я взагалі почала сумніватися в отих пророцтвах. Бо таке враженн, що то зомбування. От погляньте, кругом росія- вибрана Богом. А всі інші -грішники і загинуть.І саме найцікавіше, що пророкують лише війну, катаклізми, смерть- бо то реально легко вгадати
Хорошенькая• 26 июня 2022
Ответ дляДверной_Проем
И потом эти же люди, которые верят во всякую чушь, идут в политические темы и умничают)))
Так путін он і в храми ходить і шамаські обряди проводить))
ТрамвайGirl• 26 июня 2022
Ответ дляХорошенькая
Я в шоке была, когда священный Синод на Афоне в 2016 по приезду путина усадил его в императорское кресло. Туда вход закрыт для всех. Кого там только не было, никого не пускали. Считается, что Бог сам решает кому можно, а кому нет туда войти. Поэтому он считается благословенным Богом
С тех пор кремль столько туда денег вбухал…то строят там что-то, то помогают со всякими проблемами
ТрамвайGirl• 26 июня 2022
Ответ дляХорошенькая
Я раньше много такого читала. Да, почти все говорили об этом. Но я склонна верить. Потому что вот на Западной есть пару монахов видящих, которые ещё в 2007 говорили о том, что будет. Я тогда похихикала про себя, если честно. Но все, что касалось лично меня оказалось сказано точнее некуда.
Тут девушка на форуме отписывалась, я так понимаю, что она владеет той же информацией. Видимо, была там же
Смыкалка• 26 июня 2022
Ответ длячерная мамба
Я долго не могла забеременеть. 2 эко и мимо. Врач ни у меня, ни у мужа проблем глобальных не находил, но тем не менее. В Михайловском я напряглась и пообещала, что для меня трудно было, назвать сына Михаилом. А второго (откуда мысль о втором?), ну как выйдет. Через месяц двойня) 2 мальчика:) И также с работой. Мне пришла в голову должность которую я хочу и которую без блата не получишь. Я очень долго искала работу и в отчаянии попросила благословения батюшки. Через неделю мне позвонили, а потом я узнала какая должность и прозрела. Никто не верил, что я все сама, с самого начала кручусь. Без секса, блата, взяток
Як це без блату? Та у Вас найкрутіші покровителі
Смыкалка• 26 июня 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
І ще зимою, на початку, веселка була, тільки н пам´ятаю де саме в Україні. Всі писали - ой, це добрий знак. А я чітко розуміла, що зимою веселка це якраз погано (
Була в Києві 18 лютого. Веселка - це до мирної угоди. Але ми були на той момент у відносному мирі. Перша веселка була після потопу, коли загинули всі не обрані. Отже, чекаємо на мир після жахіть.
черная мамба• 26 июня 2022
Ответ дляСмыкалка
Ну так, дійсно 🙏
Брюнетка в Мармеладе• 26 июня 2022
Ответ дляСмыкалка
Якого потопу? Коли?
Смыкалка• 26 июня 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Якого потопу? Коли?
Біблійного. Ми ж про знаки говоримо. От я і згадала, за яких умов вперше на землі була веселка
ХимеRа• 26 июня 2022
Ответ дляБензопирен
Самое ужасное, когда у дочки началось в самолете. Но стюардесса оказалась психологом. Она в течение 3 минут привела ее в норму. С тех пор дочка научилась предупреждать эти атаки. Но осталось кхеканье и теперь трясет плечоЖесть какая-то
у сына тоже были проблемы, тики.... посоветовал невропатолог, уже покойный(((, пропить курсом микстуру кватера, делают в рецептурной аптеке. помогло, уже лет 10 все ок. попробуйте
Скокмоно - стокнуно• 26 июня 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Павел , если не ошибаюсь.
Из лавры?
Брюнетка в Мармеладе• 26 июня 2022
О, вот то, что я говорила про Москву и Мариуполь
Ёшки_Матрёшки• 26 июня 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дуже неоднозначне іносказаніє. Можна асоціювати, що Москву чекає занепад, але в будь якому випадку Маріуполь чи одна чи інша сила може відновлювати в майбутньому, тобто розвиток