27 июня 2022

Вам подобається "Сокира Перуна" ?

Украинская националистическая рок-группа.

Давно слышала про эту группу, но только сейчас ознакомилась с их творчеством. Я впечатлена.
Единственное, не очень нравится мужской вокал, но для такой музыки, думаю, подходит.

Одна и моих любимых песен.

Результат:
вже голосів: 25
11 (44%) Не слышала никогда о группе
9 (36%) Не нравится
3 (12%) Нравится
2 (8%) Нейтрально
автор Frenzy 27 июня 2022
Музыка у них очень крутая.
Galyna1211 27 июня 2022
Ні, не подобається. Це неонациська група, яка прикривається українською мовою при цьому пропагує антисимітську ідеологію і ідеї рейху. Мені вистачає російського шовінізму під боком.
Nyavka_mavka 27 июня 2022
Так, вони класні. Але голос, як на мене, мав би бути сильнішим. Так він губиться часто за музикою. Тінь Сонця і Карна більше в цьому плані заходять