kot trifon• 28 июня 2022

Они спрашивают - za что?

Подлые твари
nikolayev• 28 июня 2022
У меня дом шатается сейчас, от ракетных обстрелов. Даже чаек нет в этом году, улетели.
В какой то степени, и за это тоже.

catch-22• 28 июня 2022
Ответ дляnikolayev
В какой то степени, и за это тоже.
держимся((
а мне на работу через час(
в район прилета
Басина• 28 июня 2022
Дай їм, Господи, в 100 разів більше всього того, що вони дали нам.

nikolayev• 28 июня 2022
Ответ дляcatch-22
держимся((
а мне на работу через час(
в район прилета
На работу придется опоздать. Сейчас нельзя. Мне кажется, это еще не всё.
Фантасмагория• 28 июня 2022
Ответ дляcatch-22
держимся((
а мне на работу через час(
в район прилета
Харьков?
catch-22• 28 июня 2022
Ответ дляФантасмагория
Харьков?
Нико
Фантасмагория• 28 июня 2022
Ответ дляcatch-22
Нико
Боже, вы как и харьковчане ((
Держитесь наши дорогие!((
sara2011• 28 июня 2022
Ответ дляnikolayev
В какой то степени, и за это тоже.
Вы возле речки?
HupBaHa• 28 июня 2022
это же насколько долбанутые и извращенные мозги, чтобы еще спрашивать за что...

nikolayev• 28 июня 2022
Ответ дляsara2011
Вы возле речки?
У нас весь город возле речки. Речки две, и совсем рядом море. Чаек нет.
sara2011• 28 июня 2022
Ответ дляnikolayev
Я знаю, я живу на Л-й
nikolayev• 28 июня 2022
Ответ дляsara2011
Я знаю, я живу на Л-й
Затихли, а отбоя нет.
Alena.i• 28 июня 2022
Ви ще чомусь дивуєтесь. Вони називають нас терористами. Прийшли на нашу землю, обстрілюють з усього підряд, вбивають нас і ми терористи. Хвора нація.
Мэри Лин• 28 июня 2022
Нема слів для цієї тупості🙄
Линда• 28 июня 2022
За Харьков, за Сумы, за Мариуполь, за Кременчуг...
Марина-10• 28 июня 2022
За, Киев, Бучу, Ирпень, Гостомель, Чернигов, Мариуполь, Харьков, Кременчуг... циничные твари
Кузякин• 28 июня 2022
За Харьков. Горите заживо, русские свиньи.
Solnet• 28 июня 2022
Ответ дляБасина
Нехай їм повернеться рівно стільки. Не більше і не менше. Але кожному! Що кодна кацапська мразота посиділа в холодному підвалі, щоб кожного гвалтували, катували, щоб вони сиділи без їжі і води, ховали своїх близьких на дитячих майданчиках, щоб їздили під обстрілами. Кожному нехай все це повернеться
СтрашнаяНаташа• 28 июня 2022
Як же ж я мрію про те, що коли закінчиться війна і всі вони спокійно будуть спати у своїх ліжечках, якийсь схиблений український генерал з купкою таких же помічників нанесуть рандомно по їх містах ракетні удари.

Mittens• 28 июня 2022
Тупі
Як можна задавати таке питання проживаючи в країні, що почала війну
...ALENA...• 28 июня 2022
Ответ дляHupBaHa
Не те слово. Вонючі, брехливі, тупі підараси. Ненавиджу усіх і кожного.
HupBaHa• 28 июня 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
лучше китайский
Миззери• 28 июня 2022
Причина -следствие ху-во работает у кого-то
Читала бы и читала сколько много их подохло еще
Миззери• 28 июня 2022
Ответ дляMittens
Тупі
Подохли солдаты на территории чужой страны которую пытались захватить и планомерно уничтожали и вопрос за что? Тупее вопроса быть не может
Zelenkа• 28 июня 2022
Ответ дляМиззери
Та не кажіть. Читаю і кава стала ще смачнішою!
Миззери• 28 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Не удивлюсь если когда-то так испытаю первый платонический оргазм
Zelenkа• 28 июня 2022
Ответ дляМиззери
Я в обморок все життя падала від виду укуса комара))
Зараз можу спокійно їсти, розглядаючи трупи руzні, кишки, і аж апетит з‘являється
ARAIL• 28 июня 2022
Меня это их сучье ’за чтоооооо’ прям вымораживает.
ludmila905• 28 июня 2022
Нарешті гарні новини,шкода що так мало.
symbol• 28 июня 2022
Ответ дляludmila905
Нарешті гарні новини,шкода що так мало.
І не кажіть, хоча б по тисячі на день, діло б пішло веселіше