Меня не звали• 29 июня 2022

Хто у Франції, що ви готуєте, які продукти купуєте, особливо море продукти?

Я завжди за раціональність і за збалансоване харчування.
Звикли їсти багато овочів рибу, м‘ясо, курятину як основну страву і інколи гарнір.
З м‘ясом, куркою, кроликом все зрозуміло.
Але от риба🤷‍♀️ Була на ринку із знайомих рибин лише лосось і скумбрія, я люблю більш сухі риби. Але як їх готувати, більшість з них вперше бачу.
В супермаркетах є багато риби мороженої схожої на хек, я люблю хек.
Тим більше я беру майже щодня багато безкоштовних овочів і фруктів які магазини виставляють за касу.
Вони зовсім не зіпсовані, просто не продались з попереднього дня і я з радісттю готую з них запіканки, щось на кшталт броколі, кабачок, цвітна під соусом бешамель.
Цікаво з якою рибою таке поєднати?
дама_из_декрета• 29 июня 2022
Рибу люблю просто запечену в духовці, будь-яку, беру охолоджену , не морожену

Котя_люлю• 29 июня 2022
В мене шеф повар особистий з мішленовською зіркою все готує. Забезплатно, тобто даром.

Не царське то діло по ринках ходить
автор Меня не звали • 29 июня 2022
Ответ дляКотя_люлю

Не царське то діло по ринках ходить
Це типу сміятись потрібно?
Ви хоч в курсі що мішленівські страви далеко не смачні?
Котя_люлю• 29 июня 2022
Ответ дляМеня не звали
Це типу сміятись потрібно?
Ну, я розумію, що у Хфранції Вам весело і хочеться сміятись, але людям не до того: ні до Вашої риби/ устриць, ні до сміху.
Так більше зрозуміло?
вентиляторная• 29 июня 2022
Ответ дляКотя_люлю
Так більше зрозуміло?
ЛюблюДевчонок• 29 июня 2022
Ответ дляКотя_люлю
Так більше зрозуміло?
От цікаво скільки вам років і хто вас виховував, що ви досі не знаєте що власна думка це як піська - у кожного вона є, але нормальні люди її в обличчя іншим не тиснуть.
Пройти мимо релігія не дозволяє? Треба обов язково свою цінну думку висловити?
Фантасмагория• 29 июня 2022
А в чем проблема рыбу с кабачком поєднати?
Мы запекаем Донато в духовке с лимончиком.

Делаем салат: айсберг, моцарелла, ЧЕРИКИ, шпинат, авокадо.
Поливаем соусом сметана и гранатовый соус.
Отблеск мысли• 29 июня 2022
Ответ дляКотя_люлю

Не царське то діло по ринках ходить
Вот Вы смеётесь, а моя дочка ( 11лет) решила, что мужа будет себе выбирать исключительно шеф- повара, т.к. вкусно поесть любит, но лентяйка ужасная
автор Меня не звали • 29 июня 2022
Ответ дляКотя_люлю
Так більше зрозуміло?
То прошу вас вийти з моєї теми якщо вам не дотого, не писати коментарі не актуальні для вас, а займатись тими справами які для вас більш актуальні

автор Меня не звали • 29 июня 2022
Ответ дляФантасмагория

Не ає проблем, мені просто цікаво хто знає яка тут переважно риба, схожа на що, от і задала питання
Фантасмагория• 29 июня 2022
Ответ дляОтблеск мысли
Расскажите ей, что повара дома не готовят))
Они так на работе навьебываются, что дома им не до готовки.
Только жену гоняют со знанием дела. ))
Отблеск мысли• 29 июня 2022
Ответ дляФантасмагория
Только жену гоняют со знанием дела. ))
Блин, не топчите детскую мечту😆
Фантасмагория• 29 июня 2022
Ответ дляМеня не звали
Я люблю дорадо. Независимо от места проживания.
Но я не во Франции))
Фантасмагория• 29 июня 2022
Ответ дляОтблеск мысли
Блин, не топчите детскую мечту😆
😂😂😂
автор Меня не звали • 29 июня 2022
Ответ дляФантасмагория
Только жену гоняют со знанием дела. ))
Це точно, в менн подруга замужем за шефом, це жесть🤦🏼‍♀️
Фантасмагория• 29 июня 2022
Ответ дляМеня не звали
У меня соседка-приятельница) за таким замужем.
Тоже выслушивает.
дама_из_декрета• 29 июня 2022
Ответ дляКотя_люлю
Так більше зрозуміло?
Для чого заходити в цю тему? Франція приймає всіх охочих
автор Меня не звали • 29 июня 2022
Ответ длядама_из_декрета
Але не всі люди психічно здорові
mamadoma• 29 июня 2022
дорадо и сибаса там нет?

Налитое яблочко• 29 июня 2022
Ответ дляОтблеск мысли
знайомікухарі дома не го ують, готують їх жінки, так що хибна стратегія)
когдадеЦкие• 29 июня 2022
Ответ дляФантасмагория
Только жену гоняют со знанием дела. ))
Подтверждаю, у меня пара был повар, дома не готовил :(