Фокус-Покус• Изменено 30 июня 2022
Чому багаті люди такі скупі?
Ми переселенці, живемо в поганих умовах і от як приїхали, по-тихеньку облаштовуємо подут. Познайомились з місцевими. Допомагають, хто чим може, але це люди в яких у самих нічого немає. Нам будинок здає місцевий депутат, приїздить на шикарному авто, але ніколи дитині навіть цукерки не привезе. Спимо на обісцяних матрасах, ні постільної білизни не було, нічого. Трохи посуду, але він потрісканий весь, старий. А познайомились з дівчиною, вони прийняли біженців так останнє людям віддають, допомагають чим можуть, хоча й самі не багаті. І от чому так?
Поторописька• 30 июня 2022
Ого. А почему это он должен вашему ребенку конфеты покупать????? Он вам кто? Или вы ему?
СережкинаЯ• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
Ви хочете запропонувати мені роботу? Чи посидіти з моєю дитиною, поки я працюю?
Я вам нічого не винна.
У мене є свої діти. Я якось вирішила проблему з тим, де я буду працювати, як і скільки і куди подіти дитину. Вважаю, якщо відкинути всі забобони «мені всі винні», то все вийде
СережкинаЯ• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
Купуємо, не в цукерках справа
А в чому?
Вам ніхто нічого не винен. Ваша дитина і її цукерки - то ваша проблема.
Слава Українi• 30 июня 2022
Місцеві мульенери вирішили автора зачмирити. Ти бач яка, щось не подобається. Не рада обісцяним матрасам. Моліться на гроші, вам ще мало....
Бабка-ежика• 30 июня 2022
Очередная яжемать и ’мне все должны’. Купите ребенку конфет и успокойтесь, не надо лезть в чужой кошелек.
А то, как всегда, в чужой монастырь со своим уставом. Приедут и давай права качать, почему мир вокруг них не вертится...
Фокус-Покус
• 30 июня 2022
Ответ дляСережкинаЯ
А в чому?
Взагалі не проблема. Я запитання задала, чого багаті такі скупі? Є відповідь?
Фокус-Покус
• 30 июня 2022
Ответ дляСлава Українi
Героям Слава! Та то мабуть жони айтішнікав рано так прокинулись
Слава Українi• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
Є автор. Але вона вам непотрібна, як і ті цукерки. Дякуйте що зустріли добрих людей, хоч і небагатих.
Фокус-Покус
• 30 июня 2022
Ответ дляСлава Українi
Дякую. Чудові люди зустрілись на нашому шляху.
Поторописька• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
Я думаю, вы хотите больше спросить почему они вам денег не дают...вы бы тогда не спрашивали нас-а почему же богатые такие щедрые?
Слава Українi• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
Дасть Бог все в вас буде добре. Бережіть себе.
Фокус-Покус
• 30 июня 2022
Ответ дляПоторописька
Щедрих ще не бачила
Фокус-Покус
• 30 июня 2022
Ответ дляСлава Українi
Дякую. Взаємно.
КликОЛЬКА• 30 июня 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Судя по ответам, в тему зашли депутатши
Нет, просто люди , кот привыкли работать и зарабатывают сами на свои хотелки
Остановщица• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
Ми завжди пригощаємо дітей, не залежно чи вони до нас прийшли в гості чи ми до них.
Например я не люблю детей и в жизни не догадаюсь чужих угощать
.
КликОЛЬКА• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
Багаті не скупі, а от бідні- ледачі і заздрізні
Утка_в_тапках• 30 июня 2022
А нам на западной, женщина которая сдает привозила конфеты для детей, вещи, спрашивала, что нужно. Это не обязательно, но приятно. Наверное богатые выглядят и возможно, являются такими как раз потому, что прижимистые..
Поторописька• 30 июня 2022
Наглости нет предела.
Если вы платите за съем дома, то деньги у вас есть, верно?
Сейчас многие люди в стесненных условиях, даже похуже,чем у вас...
А вы хотите пользоваться помощью всех людей-и бедных и богатых...
Слава Українi• 30 июня 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
дуже смішно. Особливо 300 осіб які зараз по курортам і такі як вони. Свічечку підіть за них поставте. Святі люди.
БолеИменее• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
Ми не знали в кого будемо знімати будинок
Так це і не важливо, але ж цого стан Ви бачили?
БолеИменее• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
От чесно, обісцяні матраци, то свинство, але цукерки, це Ваші загони. Мені і в голову б не прийшло нести цукерки винаймачеві.
КликОЛЬКА• 30 июня 2022
Ответ дляСлава Українi
Які 300 ? Ви про що?
Слава Українi• 30 июня 2022
Навіть війна в головах нічого не змінила...В корінь питання ніхто не дивиться.
Утка_в_тапках• 30 июня 2022
Кстати, матрасы в кошмарном состоянии и они точно при деньгах, но у нас бесплатно было жилье, поэтому я не возмущалась. Хотя они сдают это же жилье иностранцу, не из Пакистана, а из цивилизованной страны. Вот как он согласился на такие матрасы, вопрос..
Слава Українi• 30 июня 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Які 300 ? Ви про що?
про наших депутатів трудоголіків щедрих і таких як вони по всій країні.
Морковна• 30 июня 2022
Автор, а вы откуда беженка? У вас очень интересный украинский язык, как для дюдей с востока или юга…
Людмила 007.• 30 июня 2022
Ответ дляФокус-Покус
Так, багаті, тому і скупі. Ви відслідковували їх видатки?
Снежнакомка• 30 июня 2022
Ответ дляПоторописька
Не, вопрос бы звучал - а че так мало дают
КликОЛЬКА• 30 июня 2022
Ответ дляСлава Українi
То не обирайте таких, а то 73% за , а потім депутати не такі, і де це вони на курортах і чому 300,а не 425?