TATATA1973• Изменено 06 июля 2022

Чи впустять мене в Польщу?

Чи може хтось дати чітку відповідь - якщо я була в Польщі 2,5 місяці, повернулася півтора місяця назад, але потрібно поїхати знову, по-перше допомогти сестрі виїхати в Україну, бо її син зломав дві руки і важко з речами та закрити свою картку і повернути гроші, нараховані ЗУС, буквально на 1 день.
margaritavoronina1• 06 июля 2022
Если у вас есть дни безвиза -да

stribyl_ok• 06 июля 2022
Якщо були в Польщі менше ніж 90 днів, то впустять
Юся шопоголик• 06 июля 2022
Який у вас паспорт? ( біо чи ні)
З якої ви області ( де бойові дії чи ні)
То все має значення для страж гранічний
Закрити і повернути виплати можно онлайн
ELSHH• 06 июля 2022
Ответ дляstribyl_ok
Если я вьезжала в Польшу 10 марта, а вернулась в Украину 3 июня, я могу вернутся назад в Польш?
Kira-973f• 06 июля 2022
Да, у вас есть дни безвиза, но вы уже больше месяца в Украине, а значит законно можете быть те оставшиеся дни и теряется статус временной защиты
oksini80• 06 июля 2022
Отсчет 90 дней идет с момента выезда из страны. В гугле есть онлайн шенген калькулятор. Вбейте дату, увидите количество дней, на какое можете въехать. Я часто ездила ранее, скачала себе.
автор TATATA1973 • 06 июля 2022
Ответ дляЮся шопоголик
Який у вас паспорт? ( біо чи ні)
То все має значення для страж гранічний
паспорт біо, я з Житомирської області. Головне мені сестрі допомогти, вона одна не справиться
автор TATATA1973 • 06 июля 2022
Ответ дляKira-973f
статус мені не потрібен.
Юся шопоголик• 06 июля 2022
Ответ дляTATATA1973
З біо якщо є ще дні безвіза пустять!
То з книжечкою пускають один раз
Сестра речі може відправити автобусом, щоб не їхати з тими баулами і з дитиною повертається на легке)
То буде дешевше ніж вам в дві сторони їхати