Умничка-помощничка• 09 июля 2022

Я не вмію любити. Чи є такі як я?

Мені 33. В мене ніколи не було взаємної любові. Любила або я, або мене. Була заміжня, чоловік мене любив, я ні. Останніх 6 років взагалі немаю цих відчуттів навіть легкої закоханості в когось. Навіть батьків не люблю. В нас нормальні відносини я їх поважаю, турбуюся але не люблю. Мама мене дуже любить. Дітей ще немає. От люблю тільки своїх котів безумовною любов’ю і все. Чи є тут ще хтось такий як я? І з чим це може бути пов’язано? Це ж якось ненормально(
автор Умничка-помощничка • 09 июля 2022
Ответ дляНе жена
Справа не в своєму. Вона просто не розуміє, що таке любов, пише навіть про відсутність любові до батьків. Все, що має, сприймається, як данність. А от коли когось не стане - буде порожньо та боляче, а з часом навіть і гірко, бо не проявляла до них любові...
Так а як заставити себе любити. Навіть батьків. Я і хочу, але не можу

Кому там слова не давали• 09 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
А зачем заставлять себя делать что-то?
автор Умничка-помощничка • 09 июля 2022
Ответ дляНе жена
Теж варіант. Думаю, що автор просто егоіст
Так що з цим робити? Але й так, щоб себе не ламати

Не жена• 09 июля 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
Психолог...
Кудесница_с_пургеном• 09 июля 2022
Может оно и к лучшему, автор? Любовь эта часто причиняет боль! А вот котиков любить безопасно!