Зубожиння• 11 июля 2022
Що може означати такий сон?
Приснилося що на землю впало пташине перо темно-рожевого кольору дуже велике за розміром десь метри 2 в довжину. Потім подув вітер і перо почало потрохи переміщатись по землі, а мій батько почав бігти за ним.
Шукала значення сну в інтернеті але не знайшла. Там пишуть тільки що біле перо це добрий знак, а чорне поганий. А про рожеве нічого не сказано.
Що може означати такий сон?