Носки на подтяжках• 14 июля 2022

Хто отримав виплати за липень малозабезпеченим сім´ям

Хто отримав виплати за липень малозабезпеченим сім´ям по автоматичному продовженню із за воєнних дій. Бо ще неотримувала за липень казали що будуть нараховуватися автоматично липень та серпень. Чи треба всеодно подавати заяву повторно?
Мандолина Бу• 14 июля 2022
Соцвиплати в цьому місяці затримують.

автор Носки на подтяжках • 14 июля 2022
А як на довго в Київській області невідомо?
автор Носки на подтяжках • 14 июля 2022
Ответ дляМандолина Бу
Соцвиплати в цьому місяці затримують.
А чи на дуже довго затримають чи невідомо
Неутомимые шахматы• 14 июля 2022
А чому Ви не дізнаєтесь у своєму Усзн? Там черговість платежів по Казні. Залежить від дати подачі платіжних документів, виду платежу. А може ще не було перерахунку. У кожного своя ситуація.
Мандолина Бу• 14 июля 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Мінсоцполітики пиши,що гроші перераховано. В службах на місцях кажуть,що після 20-го. В мене дитина інвалід, Київ, і теж немає.
автор Носки на подтяжках • 14 июля 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Виплати повинні були перераховуватися автоматом так мені сказали. А заяву можна було і не подавати. Можливо із за цього затримка.
автор Носки на подтяжках • 14 июля 2022
Ответ дляМандолина Бу
У мене двоє дітей. Одиноку матір мені відмовили якоби отримую зарплату 3500 до це огромний дохід мабуть. А тепер щей цю виплату затримують це жах.

Неутомимые шахматы• 14 июля 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Може у Вас є пай, чи ще щось отримуєте. 3500 на двох - не може бути.
Неутомимые шахматы• 14 июля 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Вибачте, дочиталася, у Вас уже є допомога+ зарплата, звичайно відмінили.
годовасик• 14 июля 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
чого це звичайно? смішно читати, нащо таку маячню нести в маси?

автор, в цьому місяці дуже затримують соц.виплати, до кінця місяця повинні прийти, в мене також повинно бути переоформлення, буде автоматичне, чекайте
Неутомимые шахматы• 14 июля 2022
Ответ длягодовасик

Я маю на увазі допомогу одинокій матері, автор посту пише, що їй відмовили через доходи.
Щоб не було смішно - уважно читайте, і не ображайте нікого.
Ви напевно працюєте в Усзн? ))
годовасик• 14 июля 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
автор, сьогодні прийшли соцвиплати, Київ