Elena-Evelina• 14 июля 2022

Для тих, хто шукає хороших рускіх. Вони признають і Бучу і Краматорський вокзал

Я думала, що більшого шоку від них не можу отримати. Але ні. Ненавиджу скотів. Боже, якщо ти є, нехай вони згорять у пеклі.
автор Elena-Evelina • 14 июля 2022
Kristal2013• 14 июля 2022
Удалено администрацией...
UP DRESS• 14 июля 2022
для чого ця тема, щоб що?
Mammoth• 14 июля 2022
Удалено администрацией...
LegendaZ• 14 июля 2022
Мы все понимаем давно, что это конченая тупиковая ветвь.
Зачем Вы это читаете?
Накрутить себя еще больше?
Solmira• 14 июля 2022
Не здивована. Від цих припіzджених годі сподіватись хоч на якісь логічні проблиски розуму.
автор Elena-Evelina • 14 июля 2022
Шок від того, що вони відкрито це визнаютт, тварюки
Chri$tinka• 14 июля 2022
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
Приєднуюсь. Хочеться бути мащохістом - читайте. Підривати моральне здоров’я українок - це також потурання росіі.
Леска• 14 июля 2022
Суки
Падлюки