Трусы с капюшоном• 17 июля 2022
Порадьте якийсь офігенний серіал, який ви передивляєтесь
Чи хотіли б забути і передивитися.
Що не почну, все надоїдає.
Із останніх:
Бродчерч - перший сезон дивилась з захватом, далі ні.
Сосни - перший норм.
Бумажний дім - останній сезон на перемотці.
Клікбейт взагалі на першій серії виключила.
Бріджертони - класний.
Хочеться такого, щоб захопило.
Що не почну, все надоїдає.
Із останніх:
Сосни - перший норм.
Бріджертони - класний.
Хочеться такого, щоб захопило.
Зоркая Зорро• 17 июля 2022
Клікбейт сподобався, там все розвивається поступово.
Мейр із Істтауну
Нікербокер
Підпільна імперія
Мейр із Істтауну
Нікербокер
Підпільна імперія
Copy-Paste• 17 июля 2022
Очень рекомендую сериал Невозможно поверить - смотрела всю ночь;) На реальных событиях
Без QR коду• 17 июля 2022
Твин Пикс. Його тільки передивлялась декілька разів, і Вікінги повністю додивилась. Бріджертони із вашого тільки не змогла дивитись.. Не моє.
Без QR коду• 17 июля 2022
Ответ дляCopy-Paste
Тогда фильм ’Девушка, подающая надежды’ должна вам понравится. В том же духе все.
Совбез• 17 июля 2022
Ответ дляУхахайкина
Лост, раза три смотрела
И сейчас игры престолов пересматриваю
Ви сильна жінка) Я Ігри престолів один раз ледь додивилася, після кожної другої серії кричала ’ну як так можна’))
Без QR коду• 17 июля 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Секс в большом городе
О, я його колись дивилась весь. Так подобались їхні походеньки))
Ще Домогосподарки.
Статус Ква• 17 июля 2022
Судя по вашей подборке вам мой вариант не очень, но с 24 февраля ничего не смотрю из развлек. контента( не заходит), кроме Великолепного Века. Смотрела его уже пару раз, третий лишний не оказался))
Без QR коду• 17 июля 2022
Ответ дляСовбез
Я ще слабкіша, мене хватило на 6 серій. Так ніколи і не дивилась. Донька дивилась, і я одним оком іноді. Приблизно кожну 5 серію))
Без QR коду• 17 июля 2022
Ответ дляЗастряла
жизнь и приключения мишки япончика)
пепел)
А сонька-золотая ручка, Цыпленок жаренный?
Без QR коду• 17 июля 2022
А хто любить фантастику, я всі останні передивилась, і сніг, служанку, мандалорець. Може хто дивився ті що раніше 2018 року і порекомендує, буду вдячна.
Грушки-яблочки• 17 июля 2022
Ответ дляУхахайкина
Лост, раза три смотрела
И сейчас игры престолов пересматриваю
Лост длинный, как собачья песня)) шесть сезонов по 24 серии! Я сейчас на втором, интересно., Надеюсь, что досмотрю. Он логично заканчивается? Не люблю незаконченную концовку.
выходные пролетают• 17 июля 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Тьма и Отчаянные домохозяйки ( три раза смотрела)
Ну Тьма в начале супер. А последний сезон такой бред...на голову не оденешь(
ША все! я пришла• 17 июля 2022
Відчайдушні домогосподарки для мене намбер ван. Не можу навіть сказати скільки разів передивлялась
Часто дивлюся якісь уривки на ютюбі, дуже відволікає від буденності, для мене це реально як терапія, не знаю, чому. Ще буває передивляюсь Величне століття Роксолану