У нашому маленькому місті з´явилося декілька нових кав´ярень і закладів подібного формату. Були й до того, вистачало, кавою на кожному кроці вже нікого не здивуєш. Це впо намагаються жити і заробляти на новому місці. Пропонують, те чого в нас виявляється до того не було, а попит з´явився, приїхав. Складається враження, що впо працюють для впо. Тобто споживач цих послуг поїде додому, попиту не буде, заклад закриють. А згодом і самі власники теж повернуться. Гостьовий бізнес. Хай би всі мали куди повертатися... Але шкода, бо звикаєш до того, що місто ожило, заворушилося, трошки почало рухатись, доторкнулося до цивілізації)
Судьба_Победа• 19 июля 2022
Ещё никто никуда не едет. А если и уедут, то свято место пусто не бывает,идею подхватят.
Леди Репях• 19 июля 2022
А, может, ВПО и не захотят возвращаться. Всякое бывает. Мне в маленьком городке в ЦУ так понравилось, что начинаю уже мечтать, что когда-нибудь куплю тут маленький домик.☺️
А что необычного предлагают? Обожаю кофе в уличных кофейнях) насколько у вас маленький город? У нас иногда закрываются точки,но редко. Восновном все на месте ,как там у них дела хз конечно. У нас есть любимая точка,там с начала войны закрылись,а потом через пару месяцев открылись опять. Помню,когда на карантин всё запечатали,даже кофе на вынос,а потом разрешили,и вот открылся первый ларёк, очередь там капец была. Мы взяли кофе и пошли,смотрю,бежит к нам пара с другой стороны улицы и спрашивают, где кофе брали))
Ответ дляСудьба_Победа
Можливо, просто з попитом так собі. Зазвичай моноформат кондитера, кав´ярня існував максимум місяць
Ответ дляМагазин ШАРМ
Вот и возьмёте идеи и воплотите у себя, если уедут
Поїде і споживач послуг, напевно.
Ответ дляlelya31
Велосипед ще ніхто не придумав. Ну у одних якась особлива арабіка хтозна звідки привезена, гурмани оцінять) У інших жива музика час від часу. Ще одні постійно майстер-класи по солодощам діткам проводять, привезли унікальні рецепти і т.д.
Ответ дляЗакусенец
Расспросите откуда кофе заказывают и вперёд)
Нема планів на кав´ярню)
Ответ дляАлeнь
Аж цікаво, а що такого пропонують? Я люблю цікаву каву і смачну класику. І інтер´єр щоб був, бо не ту гоу єдиним))
Те, що популярне і давно живе у великому місті. У нас 50 тис і не місто супутник. Інтер´єр такий як і був, в арендовані приміщення, як правило не вкладають, стіни ті ж)
Судьба_Победа• 19 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Кофе пьют везде и всегда. Важен не спрос, а проходимость. Если есть движение, то буде и спрос.
Магазин ШАРМ• 19 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Поїде і споживач послуг, напевно.
Ну так и будет значит. все в ваших руках. Люди ВПО приехали и смогли бизнес открыть, а вы сидите и ноете что бизнес увезут и споживачив.
Попробуйте что-то делать , может получиться.....
Ирина Ткаченко• 19 июля 2022
Я певний час була на ЗУ, в селі, куди майже 2 тис переселенців приїхали. Так вже під кінець березня деякі магазини почали розширювати свої торгові площі.
Теж питала, а що будете робити, коли люди додому повернуться.