ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 июля 2022
Здійснилась мрія семирічної давності
Десь 7 років тому до мене в руки потрапив пробник цього аромату, але туалетної води і я закохалась. Замовляла собі відливанти час від часу. Але так мріяла про флакон, бо від флаконів отримую неймовірне задоволення. Добудовували будинок, ремонти, меблі і завжди собі відмовляла в таких речах. Будинок тепер стоїть самотній, ми виїхали і грошей не вистачає навіть на відливанти.
Але мама зробила мені сюрприз, трохи напутала, бо я хотіла туалетну воду, вона купила парфумовану. Їхала з-за кордону і привезла мені його. Яка я щаслива, наче така дрібниця і для когось це взагалі буде смішно, але я радію як дитина. І просто хочу сказати, нехай всі ваші мрії здійснюються!
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 июля 2022
З туалетною водою дуже схожі, але в цих більш насичений аромат
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 июля 2022
Ответ дляСкорая помощь
Ще один доказ того, що не треба ні в чому собі відмовляти
Так, останні гроші вкладали в дім, а тепер незнаємо чи зможемо туди повернутись
Ягодка опять• 23 июля 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Верьте, и тогда обязательно вернётесь!
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 июля 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Це прекрасно. Вітаю Вас
Я мрію про 50000₴)) Здійсниться?
Хай здійсниться
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 июля 2022
Ответ дляЯгодка опять
Верьте, и тогда обязательно вернётесь!
Вірю, дуже вірю і надіюсь на краще
Скорая помощь• 23 июля 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я фанат подорожей, теж багато мрій відклала на потім, щоб завершити будинок, а він тепер нікому не потрібний.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 июля 2022
Ответ дляНаверняка
Это точно духи вам мама купила,а не муж украл)у меня из квартиры?
Привезла ще й з пакетом з Дьютіфрі)) також мрію туди потрапити хоч раз у житті)
Наверняка• 23 июля 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У меня вынесли из квартиры в упаковке и был пакет
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 июля 2022
Ответ дляНаверняка
Співчуваю, але то були не ми)))
ЯспАкойнаЯ• 23 июля 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Це прекрасно. Вітаю Вас
Я мрію про 50000₴)) Здійсниться?
50 тыс грн? Это огромная сумма?
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 июля 2022
Ответ дляНаверняка
Откуда вы выехали?
Дніпровська обл., селище на кордоні з Донецькою і Запорізькою областями
Пластилин_Колец• 23 июля 2022
Супер! Я теж собі їх перед війеою купила. Зараз за кордоном. Так хочеться відчути цей аромат.
Яка Ваша мама турботлива.
Майстерня домашнього текстилю• 23 июля 2022
Круто! Вітаю!
Я теж так радію усяким дрібничкам, просто жіночим штучкам усяким) подаруночкам, тішуся, як мала дитина)
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Круто! Вітаю!
Дякую!
ЧакрыНеРаскрылись• 23 июля 2022
Вітаю! Треба робити себе щастливою!
Треба піти затестити, скоро ДР, а я не згаю який хочу подарунок.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 23 июля 2022
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
Вітаю! Треба робити себе щастливою!
Ой, в мене тих бажань