Тварі, немає слів....
Ватажок бойовиків так званої «ДНР» Денис Пушилін приїхав до білоруського Бреста.
Про це повідомляють білоруські видання і телеграм канали, які моніторять військову активність на території Білорусі, а також сам кремлівський маріонетка Пушилін у своєму телеграм-каналі.
У Бресті він поклав квіти до меморіалу «Брестська фортеця» і заявив, що «настав час знову звільняти російські міста, засновані російськими людьми: Київ, Чернігів, Полтава, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Луцьк».
Dark_Yasna• 27 июля 2022
Ответ дляlady.dziu2011
А что там?В самом Донецке?
нет, область’ освобождают’ тварюки, но и ответка летит, страдает и днр
Anna27021990• 27 июля 2022
Ответ дляRousee
лакей , просто пёс шавка , заблочил Гугл на днр , а москвль то в московии у себя Гугл оставил , позорище просто ) юзают московиты дыров и в хвост и в гриву , срут на башку , кидают на мясо (а они и рады
Мамки бурятов подняли хай,но сомневаюсь,что им это поможет.Как и теткам из ДНР,чьим мужьям под Харьковом дали знатно прикурить ВСУ.
svetulya70• 27 июля 2022
Ответ дляАлeнь
Так что до Австралии не долго осталось.
Скажут, что это страна - побратим Астрахани, например
Так Астрахань это и есть Австралия, просто австралийские аборигены выговорить не могут!
Anna27021990• 27 июля 2022
Ответ дляsvetulya70

Anna27021990• 27 июля 2022
Ответ дляАлeнь
Коллега поделился 😅
Я таких тп только у Дурнева встречала.
Anna27021990• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Автор мутна, в інших темах в неї завжди всьо нє так адназначна. Налякати хотіла пушиліним, а тут всі регочуть.
Давайте ссылку на прямую речь автора в других темах.
Anna27021990• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Нагадаю вам в інших темах, коли знову зустріну.
Клевета она такая.