Оле Лукойе• 31 июля 2022

Ви травили глисти дітям самостійно без призначення лікаря?

Невже всі батьки ходять до гастроентеролога щоб протравить глисти?
Не пишіть тільки травити не треба.
Якщо болить дивіт в області пупка довгий чвс, то я не сумніваюсь, що це глисти і їх треба травити
Не буду• 31 июля 2022
Не робіть дурниць! Так не можна, тільки за призначенням лікаря після аналізів

Из Виа-гры• 31 июля 2022
Да
Тройчатка Иванченко
или просто гвоздика
НаливайКа• 31 июля 2022
Травлю раз в пів року пірантел
Перед цим запитувала у педіатра
Єдина Країна• 31 июля 2022
Ніколи не травила.
Аналізи чисті .
vivabon• 31 июля 2022
Ответ дляНе буду
Згодна! Тільки після аналізів.Травила. По схемі- за призначенням.
Тушь для2го класса• 31 июля 2022
Болит наверно пупка? В мого це ацетон. Думаете, що глисти? Здайте аналіз на гельмінти і потім дитину травіть
Kari_karina• 31 июля 2022
Та ну, вы сами поставили диагноз, только потому, что болит в районе пупка?! У меня болит в районе сердца, не подскажете что это?
Я_канеша_извиняюсь• 31 июля 2022
Ну) а чего )? У вас наверное дети запасные есть, поэтому здоровье конкретного с пупком не жалко
Будь как будет
Ну подумаешь пупочная грыжа в том числе может быть
Таблетки от глистов все исправят
Глисты же именно в районе пупка гнездо вьют)
автор Оле Лукойе • 31 июля 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Щороку одна і та ж хрінь літом.
Минулого року все по правилах. Я аналізів калу вивозила до Києва в гастроцентр, ПАГ, воєнний госпіталь близько 20 разів. 20!!!! Карл, а може і більше. І тільки останній виявив ляМблії при цих же симптомах. Пролікували і як баба пошептала на рік.
Я не готова возити зараз аналізи щодня до Києва. У нашому місті без толку кал носити кудись

автор Оле Лукойе • 31 июля 2022
Ответ дляKari_karina
Я знаю що говорю. Третій рік одна і та ж фігня
АсобеннАя• 31 июля 2022
Болит живот в области пупка это может бытььвсе что угодно - поджелудка, жёлчный, печенка, тонкий кишечник и даже почки могут отдавать в это место.
1. Узи брюшной полости
2. Анализ на глисты
3. Кровь на антитела

Не забывайте о том, что таблетки от глистов очень и очень токсичны, можно очень серьезно навредить организму и здоровью.
АсобеннАя• 31 июля 2022
Ответ дляНаливайКа
Травлю раз в пів року пірантел
Перед цим запитувала у педіатра
И что педиатр?
АсобеннАя• 31 июля 2022
Ответ дляОле Лукойе
И за три года вы ни разу не занялись этой проблемой?
Не сделали узи, капрограмму?
НаливайКа• 31 июля 2022
Ответ дляАсобеннАя
И что педиатр?
А что педиатр, говорит можно или еще не срок. Обычно травлю в летний период.
к.Буланова• 31 июля 2022
Ответ дляОле Лукойе
Щороку одна і та ж хрінь літом.
Лямблії взагалі без лікування проходять. Дітей лікувала 2 рази за 14 років, після аналізів були аскариди
АсобеннАя• 31 июля 2022
Ответ дляНаливайКа
МДА….
АсобеннАя• 31 июля 2022
Ответ дляк.Буланова
++++++
sky-labs• 31 июля 2022
Нет конечно, все сама и уже давно, но не медикаментозно.
автор Оле Лукойе • 31 июля 2022
Ответ дляАсобеннАя
Не сделали узи, капрограмму?
О Боже, нащо вам ця інформація.
Аналізів, консультацій, обстежень і курсів лікування стопка.
Витратили більше 20 тис. Я стала сива і нервова.
А виявилось то лямблії того року.
Симптоми зараз ідентичні.
Я не можу собі уявити проходити цей шлях щнову.
Чесно, просто хочу по прописаному курсу дати лікування і все

sky-labs• 31 июля 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Да
Тройчатка Иванченко
или просто гвоздика
Где берете тройчатку?
Ксения З.• 31 июля 2022
Да. Настойкой из лисичек
автор Оле Лукойе • 31 июля 2022
Ответ дляк.Буланова
Та ніфіга воно само не пройшло того року. Поки не пролікували макмірором
АсобеннАя• 31 июля 2022
Ответ дляОле Лукойе
О Боже, нащо вам ця інформація.
А виявилось то лямблії того року.
Симптоми зараз ідентичні.
А достаточно было найти нормального педиатра и это б обошлось в 20 раз дешевле. Но вы видимо не ищете лёгких путей
Царевна Лягушка• 31 июля 2022
Ответ дляsky-labs
Где берете тройчатку?
Пижма/полынь/гвоздика в аптеке, на кофемолке смолоть
sky-labs• 31 июля 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Будь как будет
Таблетки от глистов все исправят
Каждый вид паразитов в своем отделе жкт и не только (есть еще тканевые), но часто кучкуются в районе аппендикса из-за чего его потом и вырезают ;)
автор Оле Лукойе • 31 июля 2022
Ответ дляАсобеннАя
Ми скільки змінили тих лікарів. Але проблема була в оому, що не могли спіймати саме лямблії.
Бо від решти глистів ми пропили протягом літа і зентел, і пірантел, і ворміл, і вормітел. Нічого не помогало! Живіт болів цілодобово! До нас задовбались їздити швидкі або ми до хірургів. Бо приступи були такі, що я рвала собі волосся.
Бляха, все повторюється. Вже 2 тижні болить живіт по наростанню і точно все як тоді.
Мені хочеттся кричати!
sky-labs• 31 июля 2022
Ответ дляОле Лукойе
Щороку одна і та ж хрінь літом.
У ребенка стоит желчный (гипомоторный пузырь или дискинезия скорее всего). Лечить лямблии при таких исходных бесполезно.
Необходимо поддерживать отток желчи постоянно.
автор Оле Лукойе • 31 июля 2022
Ответ дляsky-labs
Є таке!
То що пожиттєво сидіти на жовчогінних?
Хочу зауважити, що дитина харчується нормально.
Він на дієті всі ці роки. Варено парене супи і каші
sky-labs• 31 июля 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
А, так и я умею :) Еще и в капсулы фасую
sky-labs• 31 июля 2022
Ответ дляОле Лукойе
Є таке!
То що пожиттєво сидіти на жовчогінних?
А животные жиры с каждым приемом пищи?