Нагайна• 01 августа 2022
Зла на мужа. Как говорить?
Я злюсь на мужа,и чувствую что к нему пропадает уважение,я им не горжусь..как проговаривать,но без скандала,чтоб не копить в себе?А то когда начинаю говорить-выходит высказываю,муж сердится и никаких обсуждений(и на ту обиду накладывается следующая...
Нужно обязательно говорить. Если не говорить и копить, то потихоньку отношения рушатся. Старайтесь говорить как бы про себя - например не ’ ты сделал то-то и то-то и такой сякой’, а ’я чувствую что ..., Мне грустно от того что....’ Как бы не осуждать его действия, а говорить что вы чувствуете.
Жена миллионера• 01 августа 2022
Есть такие незрелые люди, они не готовы и не хотят слышать, у них всегда все нормально, все устраивает, а ты себе все придумала, накрутила, сама виновата.
У меня БМ такой, развелась к чертям. Мне нужно чтобы меня слышали.
А говорить, да, как советуют выше только о своих чувствах. Ну и фоново не забывать говорить и о хороших вещах, уметь быть благодарной, ценить, поддерживать.
Кофр для ноги• 01 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
А ещё есть незрелые, которые вечно обижаются и при этом неспособны ценить то реально хорошее, что имеют...
И таких вечно что-то обижает, потому что живут в постоянных ожиданиях
Жена миллионера• 01 августа 2022
Ответ дляКофр для ноги
Есть, не спорю. Но со вторым мужем у меня подробных проблем не возникает.
Кофр для ноги• 01 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Но мы не в курсе, что там с самой автором)
куркулиха• 01 августа 2022
Вчіться вести переговори і говоріть спокійним тоном. Не засуджуйте, а описуйте ситуацію зі свого бачення, проговорюйте свої почуття. Якщо хоч в чомусь розумієте і його позицію, проговоріть це. Я у відносинах все проговорюю. Не завжди прям виходить спокійно, але я стараюсь і маю дуже гарний результат. Раніше так не робила і відносин тих давно нема. Правда перед тим як щось сказати, я даю собі час обдумати свої слова. Бо якщо починаю зразу говорити, емоції не дають нормально вести діалог.
Мама фифти цента• 01 августа 2022
Ответ длякуркулиха
А якщо партнер тебе не чує?
Я наразі теж дуже зла на чоловіка і образа ця навряд чи кудись дінеться. Я взагалі зараз його сприймаю як на 100 % чужу собі людину.
Бо він прийняв рішення, проти якого я була проти і він це знав, ще і частину ситуації приховав від мене. А коли все вилізло на поверхню, то виявилася все як я і казала, ще і купа боргів в придачу.
І я вже пару місяців в роздумах, що з цим всім робити
куркулиха• 01 августа 2022
Ответ дляМама фифти цента
А якщо партнер тебе не чує?
Я би порадила сходити до психолога і проконсультуватись. Зазвичай люди не чують один одного тоді, коли до цього не зовсім коректно вели себе в діалогах. Але вчитися ніколи не пізно, і змінити ситуацію також можна.
А конкретно в таких ситуаціях, коли людина не дослухається, я роблю просто. Я попереджую про наслідки. І мої дії. І якщо людина не дослухається, тоді роблю як і обіцяла. Я ж просто не знаю яка у вас ситуація, конкретніше не можу сказати, що б я робила. Але точно скажу, що він вляпався сам, сам хай і випутується. Можливо ще треба трохи відпустити ситуацію. Його проблеми не мають бути вашими проблемами, за умови, що ви можете за себе постояти (фінансово також)
Нагайна
• 01 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Это похоже на моего мужа
Мама фифти цента• 01 августа 2022
Ответ длякуркулиха
Ситуація банальна -взяв кредит на бізнес і все прогоріло. А я з самого початку була проти.
Тепер є борги і більше нічого.
Постояти я за себе можу і фінансово в тому числі, бо заробляю добре і житло маю. Він в моїй квартирі живе.
Але навіть в найменших дрібницях нікого слухати не хоче, а потім жопа.
Я взагалі, якщо чесно думаю про розлучення все частіше останнім часом
Тепер є борги і більше нічого.