Тут как тут• 02 августа 2022

Громадський транспорт. Чи має сидіти дитина

Хлопчик 8 років їздить з мамою в міському автобусі.
На коліна садити великий, садити біля себе - ворог в автобусі. Садити його, стояти біля нього, чи стояти двом?
Додам, що хлопчик з СДУГ, тобто гіперактивний, тобто стояти він спокійно не може, чим теж всіх дратує.
Таксі не варіант. Цікавить думка, як все ж правильно.
Барбитта• 02 августа 2022
ви оплачуєте проїзд за дитину? має право на місце

Прячусь от Всех• 02 августа 2022
Хлопцю сидіти, мамі стояти. Або купити два квитки і сидіти разом
Болтушка Му• 02 августа 2022
О, транспортні тролі вилізли, давно не було)) берете квиток і садите на окреме місце
Ромашка_Бегемотовна• 02 августа 2022
8 лет . Вы оплачиваете проезд, ребенок сидит, как обычный пассажир.
Не любовница• 02 августа 2022
Билет куплен, место его законное.
Другое дело, если в автобусе все едут на голове друг друга- можно, как настоящего мужчину, просить помочь рядом стоящим, перебравшись к маме
Леди_на_драндулете• 02 августа 2022
Звичайно сидіти. Це питання безпеки, у дитини ще мала вага і при зіткненні вона може отримати дуже серйозні травми якщо їхатиме стоячи чи на руках. Всіх незадоволених слати лісом з кам´яним виразом обличчя.
Голубая устрица• 02 августа 2022
а что для восьмилетних бесплатный проезд?
Люблю порядок• 02 августа 2022
Заплатити за дитину пс сидить окремо
Залізна пані• 02 августа 2022
Моей ребёнок в целях безопасности всегда сидит. На руки не беру ни своего, ни чужого

oboeva• 02 августа 2022
Ребенок тоже человек,купил билет и едет
Леди_на_драндулете• 02 августа 2022
Ответ дляБарбитта
У дитини повинен бути учнівський для безкоштовного проїзду в міському транспорті
Ушла и Пришла• 02 августа 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Есть ещё маршрутки.
Леди_на_драндулете• 02 августа 2022
Ответ дляЗалізна пані
Це абсолютно вірна позиція відповідальної мами.
автор Тут как тут • 02 августа 2022
Ответ дляБолтушка Му
Чому це я троль?
Та, як хочете, думайте, впринципі.
Ніхто не розбирався має він квиток чи ні.
Леди_на_драндулете• 02 августа 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Есть ещё маршрутки.
В старості питання про міський автобус. В маршрутках - так, за умови сплати.
Залізна пані• 02 августа 2022
Ответ дляТут как тут
Чому це я троль?
Та, як хочете, думайте, впринципі.
Делайте как Вам удобно, а всех недовольных да кораблем
Болтушка Му• 02 августа 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Есть ещё маршрутки.
50% під час навчального року, на канікулах наче 100% але від міста залежить
Бабка_в_кедах• 02 августа 2022
Ответ дляГолубая устрица
Да, по ученическому. Вы не знали?
Барбитта• 02 августа 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
не у всіх учнівський дає безкоштовний проїзд

Леди_на_драндулете• 02 августа 2022
Автор, яка вага Вашого хлопчика? Впевнена, що менше, аніж дорослої тіточки, яка причепилась до сидячої дитини.
Золотая орда• 02 августа 2022
Ответ дляТут как тут
Чому це я троль?
Та, як хочете, думайте, впринципі.
Ніхто і не має розбиратися, ви квиток купили - дитину посадили, ні перед ким відчитуватися не потрібно
Однозначная• 02 августа 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Желательно при этом проезд оплатить и себе и ребенку. Тогда можно и с каменным лицом и с сидящим ребенком )
Болтушка Му• 02 августа 2022
Ответ дляТут как тут
Чому це я троль?
Та, як хочете, думайте, впринципі.
ну то народили вже, значить, доросла, повинні знати, що таке квиток
Леди_на_драндулете• 02 августа 2022
Ответ дляБарбитта
Мабуть, це залежить від міста. У нас безкоштовно для школярів.
Залізна пані• 02 августа 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так это же классика жанра, когда тетка 120+ цепляется к детям в транспорте
Однозначная• 02 августа 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У моего ребенка ученический, но проезд не бесплатный
Леди_на_драндулете• 02 августа 2022
Ответ дляОднозначная
Якщо дитина не має права на безкоштовний проїзд в цьому виді транспорту - так, оплатити.
Не любовница• 02 августа 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Да, по ученическому. Вы не знали?
Нет, у нас нет.
Не везде так.
Повезло вам
Ушла и Пришла• 02 августа 2022
Ответ дляБолтушка Му
В Киеве маршрутки платные с 7 лет.
Залізна пані• 02 августа 2022
Ответ дляОднозначная
У меня ребёнок имеет право на бесплатный проезд и тоже сижу ч абсолютно каменным лицом