Купи слона• 04 августа 2022
Хто останнім часом знайшов гарну роботу з
віддаленим графіком, ви гарні спеціалісти з великим досвідом?
Чи є ті, кому вдалося знайти роботу з мінімальним досвідом?
Бабульция• 04 августа 2022
я хороший специалист с большим опытом, но работу найти не могу с марта
Тюрюнь_Тюнь• 04 августа 2022
Я не пішла з роботи саме через дистанційку. Умови нестерпні, але платять і віддалено. Мушу сидіти, бо школяр молодшої школи (
ЛижТолько• 04 августа 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Какая сфера если не секрет?
ЛижТолько• 04 августа 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Видавництво
У меня тоже младшешкольник, работу не могу найти с начала войны. Ищу дистанционно понятное дело. Эх((
Тюрюнь_Тюнь• 04 августа 2022
Ответ дляЛижТолько
Розумію Вас. Офіс і школа - несумісне зараз 😢
ЛижТолько• 04 августа 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А я из тех людей, кто привык ходить/ездить на работу. Я понятия не имею как работать дистанционно (когда ребенок целый день от тебя не отходит) и как обучиться дистанционно((
Жидкость для снятия глаз• 04 августа 2022
Чоловік мій, досвід 5 років. Але робота сама його знайшла, написали на лінкедін
Тюрюнь_Тюнь• 04 августа 2022
Ответ дляЛижТолько
Я теж не мала поняття )) А потім стався ковід і нас перевели всіх - 300 працівників на дистанційку. За два роки все з ніг на голову. Раніше не було такого навчання, як зараз ((
ЛижТолько• 04 августа 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Но Вас перевели и обучили. То, что Вы уже умели.
Я не представляю как в новой сфере например обучиться самостоятельно с нуля на дистанционке
Купи слона
• 04 августа 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
В якій сфері?
Ответ дляКупи слона
В якій сфері?
Фінанси (був податковий напрям, але покликали менеджером в платежі)
Тюрюнь_Тюнь• 04 августа 2022
Ответ дляЛижТолько
Так, у новій сфері, звичайно, набагато складніше. Але до нас приходили й нові фахівці в цей період. Немає нічого неможливого. Ну й офіс є, за потреби ходять, хто хоче )
Мао_Мяо• 05 августа 2022
Эх, прям больная тема... У меня опыта не то, чтобы нет, но не особо востребован подобный.
Резюме рассылаю - нуль.
То, что предлагают в центре занятости... Это вообще жесть.((
Резюме рассылаю - нуль.