Свисток ля-минор• 07 августа 2022

Щитовидка. Допоможіть скласти пазли.

2 рази в рік роблю УЗД грудей і ,,низ,,. До війни знайшла нову лікарку. Назначила багато аналізів. Все +- в нормі крім заліза. Почалась війна. Стресанула як ніколи, знаю в інших теж свої історії, але зараз мова не про це. Склались обставини так , що довелось приймати АД. Тривожність, часом серцебиття чую, дуже втомлююсь , як прокидаюся зранку не відчуваю, що відпочила. Дуже емоційна, навіть плачу часом. Думала може ліки так впливають чи клімакс... Зробила обстеження, перевірила щитовидну. Знайшли вузол і зразу tirads 3((
До клімаксу ще далеко. Раніше з щитовидкою ВСЕ було добре. Жартувала, що хоч одне місце здорове.
Суть питання: емоційні качелі, слабість , апатія, щитовидка , наслідки АД чи моя тривожність на фоні війни? Не знаю як з цим всім боротись((( звідки в проблеми ноги?(.
автор Свисток ля-минор • 07 августа 2022
І ще ...дуууже часто тошнить, і жарко.

Злюка-закусюка• 07 августа 2022
Да, это щитовидка. Ну, люди могут болеть тем, чем никогда до этого. У меня гипертериоз так тоже приключился, взял и случился. Уже вылечила ттт.
Ну у меня ещё потеря веса была, недостаток сил прижелании что-то делать активно, потливость сильная, раздражительность.
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я схудла на 6 кг. Але при моїй вазі це як гайка від танку. хоча для знайомих було помітно. Я списала на війну, коли нервуюсь - жеру. А тут просто не могла їсти, все було гидке, 3 дні постила-голоду не відчула зовсім.
Злюка-закусюка• 07 августа 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
6 кил резкой потери веса тоже звонок.
Ответ дляЗлюка-закусюка
6 кил резкой потери веса тоже звонок.
Думала, це просто стрес
Липка-прилипка• 07 августа 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Думала, це просто стрес
похоже на тиреотоксикоз,
результат анализа ТТГ ?