08 августа 2022

Платье большого размера

На какого украинского производителя рекомендовали бы обратить внимание? Платье большого размера, но не "бабское".
СКИБИДЫШь 08 августа 2022
Большое на сколько? И назначение?
автор Мини-бикини 08 августа 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Большое на сколько? И назначение?
Офисное, 54-56 размера
Надувная пыль 08 августа 2022
Ответ дляМини-бикини
Офисное, 54-56 размера
Dressa, я немало речей маю від них, в мене 52-54
автор Мини-бикини 08 августа 2022
Ответ дляНадувная пыль
Dressa, я немало речей маю від них, в мене 52-54
Дякую! Як по якості?
Луноходик_Ик 08 августа 2022
Grandua
St style , Минова, але якість посередня
Луноходик_Ик 08 августа 2022
Фабрика Леси Украинки
Надувная пыль 08 августа 2022
Ответ дляМини-бикини
Дякую! Як по якості?
Ті речі, які брала, дуже гарної якості, там є відгуки. Можете ще глянути lesyashop
СКИБИДЫШь 08 августа 2022
Если офис, то тогда эти
СКИБИДЫШь 08 августа 2022
Ответ дляНадувная пыль
Dressa, я немало речей маю від них, в мене 52-54
Это перепродажа разных швеек, причем задорого
Надувная пыль 08 августа 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Это перепродажа разных швеек, причем задорого
Цілком ймовірно, але є повернення та обмін, є відгуки і потрібні розміри. Я маю речі від них, всім задоволена
lenakarp 08 августа 2022
Посмотрите на шафе, много сток продают asos , у них есть серия плюс сайз, качество отличное, Европа
{СоJIнТсЕ} 08 августа 2022
Гаррі шоп, непоганий вибір, і можуть по параметрам підігнати, принаймні довжину.
Якість непогана, але потрібно звертати увагу на склад тканини, бо є хороші, а є повне г***.
Луноходик_Ик 08 августа 2022
Helena.ua
КтоЕслиНеЯ 09 августа 2022
Ответ дляНадувная пыль
Цілком ймовірно, але є повернення та обмін, є відгуки і потрібні розміри. Я маю речі від них, всім задоволена
Все те саме є на Модному острові значно дешевше. Знайдіть тут на КС дропів - у них теж є повернення і обмін, не треба по 5 речей купувати, як в умовах сайту.