yul52653067• 10 августа 2022

Хто виїхав до Румунії

Підкажіть будь ласка, як я можу з Харкова потрапити до Румунії. Хто зараз там знаходиться, підкажіть є складнощі? Я на сайті знайшла родину з Румунії, живуть в сільській місцевосці готові прийняти мене з дитиною. Чого треба боятися?
Юляночка моя• 10 августа 2022
Під обстрілами страшніше. Чого там боятися. Я була в Румунії з березня. Два тижні як повернулася.
автор yul52653067 • 10 августа 2022
Чоловік не пускає, лякає
Юляночка моя• 10 августа 2022
Чим?
Юляночка моя• 10 августа 2022
Мову знаєте? Англійську хоча б?
автор yul52653067 • 10 августа 2022
Нічого я не знаю, мови не знаю. Каже, що з дитиною без нього пропаду. Коротше, самооцінка на нулі
Юляночка моя• 10 августа 2022
Була машиною, з двома дітьми. Їхала за кордон вперше, на таку відстань сама за кермом вперше. Син знає англійську. Якби не його вступ до університету, я б не поверталася б ще. Ми з Миколаєва. У Румунії точно не страшніше.
Iro4ka2010• 10 августа 2022
Поезд до Черновцов, с Черновцов до Сучавы маршрутка. С Сучавы до Бухареста бесплатный поезд. Или до Одессы . С Одессы автобус до Бухареста. .
автор yul52653067 • 10 августа 2022
Чоловік з Румунії написав, що треба до Сірета приїхати
Юляночка моя• 10 августа 2022
Ответ дляyul52653067
Якщо ви поїздкою самооцінку піднімаєте - це одне. Якщо від війни рятуєтесь - це інше. Скільки дитині років?
Contento• 10 августа 2022
А какие языки вы знаете, румынский, английскийи на каком планируете общаться с принимающей семьёй. Опять же у вас сбережений хватит чтобы прокормить себя и ребёнка. В Румынии платят деньги только тем у кого живут беженцы, а пособия беженцам нет.
Анечка1979• 10 августа 2022
Ответ дляContento
там продуктами неплохо помагают
Iro4ka2010• 10 августа 2022
Это телефон перевозчиков с Черновцов в Сучаву. Уточните у них как лучше доехать. В Черновцах на жд вокзале есть отличные (как для вокзала) комнаты отдыха, можно переночевать за смешные деньги.
Юляночка моя• 10 августа 2022
Ответ дляАнечка1979
там продуктами неплохо помагают
Де? Далеко не всюди. Румунія - це не лише Бухарест
автор yul52653067 • 10 августа 2022
Нічого я піднімати не збираюся. Родина написала, що дадуть кімнату і будуть годувати. Пропонують влаштувати на роботу на заводі або допомогати їм по господарству. Дитині 13 років. Мені в Харкові з кожним днем стає все складніше знаходитися. Чоловік нічого міняти не хоче, нікуди виїджати навіть по Україні. А в мене зараз страх, що треба бігти, але не знаю куди
Teverde• 10 августа 2022
Ответ дляyul52653067
Їдьте, там точно буде спокійніше, хоч морально і психологічно перепочинете, думайте про безпеку дитини. Повернутися завжди можна
Юляночка моя• 10 августа 2022
Ответ дляyul52653067
13 років - це вже доросла дитина. Не бійтеся ви нічого. Повернутися можна завжди. Так, без знання мови складніше. Але це все можна пережити. Родину цю де знайшли? Є волонтери, вони допомагають шукати. Є офіційні групи у фб.
Анечка1979• 10 августа 2022
Ответ дляЮляночка моя
в Романі подруга) не легко- але мінімальна допомога є
автор yul52653067 • 10 августа 2022
Просто я переписувалася з чоловіком. Їм з дружиною близько 30 років, син 6.5 років. Каже, що чекають, грощі, що їм будуть платити за нас будуть віддавати нам. Я не можу повірити, що так може бути. Я телефонувала жінці з Волинської області, яка теж розмістила оголошення про прихисток переселенців. Але вона відмовилась нас прийняти. Ось і дивує трохи, що земляки відмовляються, а люди з іншої країни готові допомогти
автор yul52653067 • 10 августа 2022
Ответ дляЮляночка моя
Я знайшла родину на сайті прихисток. Тут кидали дівчата
Юляночка моя• 10 августа 2022
Ответ дляАнечка1979
Від благодійних організацій. Офіційної допомоги і виплат немає. У маленьких містах і селах благодійних організацій немає. Якщо родина підтримає, а таких більшість!!!!!, це є допомога. Якщо є можливість попрацювати - це взагалі супер.
автор yul52653067 • 10 августа 2022
Румуни пишуть, що можна і собаку взяти і батьків кажуть привозити. Як каже мій батько: м´яко стелять, жорстко спати
Юляночка моя• 10 августа 2022
Ответ дляyul52653067
Може бути. Люди там чудові. Як всюди, можна потрапити на аферистів. Але мені пощастило. Кожен, хто чув українську мову, допомагав і підтримував. Сусіди, батьки дітей на вулиці, в черзі в магазині. Ви впораєтесь. Обов´язково.
Юляночка моя• 10 августа 2022
Ответ дляyul52653067
Всяке може бути. Але підтримка звичайних людей там просто неймовірна. Вірте, що вам пощастить. Пропозицій достатньо у групах. Зараз набагато більше, ніж на початку. Люди повертаються, їдуть далі.
Вера-ace4• 10 августа 2022
Ответ дляyul52653067
В Харькове неулучшается ? Многие вернулись у меня
автор yul52653067 • 10 августа 2022
Ответ дляВера-ace4
Майже кожну ніч прокидаємося. Минулу ніч прокинулися і чекаємо. Що ось повинно початися. Але було тихо. Багато, хто зі знайомих вже звик. Але коли прилітає поблизу - всередині наче все цепеніє
Вера-ace4• 10 августа 2022
Ответ дляyul52653067
Ужас ! Держитесь ! Выезжайте нафиг ! Так можно сойти с ума
Murrr4a• 10 августа 2022
Ответ дляyul52653067
Румыны хорошо помогают. И жилье на 2 и больше человек вы можете найти бесплатное. И работы тут полно, но зп 400-500 евро. Я в Румынии 2 месяца