Ms. Android• сегодня в 06:56

Украина не готова к зимним атакам на энергосистему

Украина не готова к зимним атакам на энергетическую инфраструктуру.

Об этом заявил директор Центра исследования энергетики Александр Харченко.

По его словам, партнеры медленно поставляют оборудование: деньги были выделены в марте, тендеры были объявлены в июне, срок выполнения – год.

Ранее энергетический эксперт Станислав Игнатьев заявил, что эта зима для Украины будет самой тяжелой за всё время войны, поскольку энергосистема работает на грани.

Также президент Украины Владимир Зеленский призвал украинцев готовиться к "очень тяжелой зиме".

А директор фонда "Вернись живым" Тарас Чмут в свою очередь говорил, что жителям городов стоит по возможности уже сейчас думать о переезде на зиму, потому что она будет очень тяжелой.
lilul990• 2 часа назад
Ответ длявиктория7аас
Кривой рог самый уязвимый во первых тэц в Зеленодольске на угле, а уголь в днр, а во вторых пять подстанций рудная первомайская Кировская горная выбьют там шахеды трансформаторы, а на замену трансформаторов нет, надо понимать что они не остановят бить по энергетике и потужные заявления переживём не к месту, темболее они понимают как причинить ущерб
А хто вам сказав шо розрахунок на ті мощності шо ви написали?

Злива інформації• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
На балконе ставить нельзя
Передмістя Києва. В нас ставлять під будинком. З однієї сторони магазини і квартири, вікна яких виходять тільки на ту сторону, а з іншої сторони - інші жителі будинку. Один сусід навіть ставить на незаскленій лоджії 8 поверху
автор Ms. Android • 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Вбивця
виктория7аас• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Да потому что разбираюсь в энергетике, а криворожская она показательно во первых крупнейшая в ссср ТЭЦ, во вторых 5 подстанций все таки город 60 км, но думаю что пока трогать не будут в таки они рассчитывают что Донбасс их а Кривбасс как неотемливая часть Донбасса
Злива інформації• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Вбивця
Ну сусіди навколишніх квартир мовчать, тобто всіх все влаштовує. Бо я в сусідньому під´їзді, почала підіймати цю тему, то мені запропонували помовчати.
Файна_зупка• 1 час назад
Ответ дляУкраїнська Мрія
У вас каналізація замерзала ? Троєщина звісно велика, але у нас з каналізацією було все ок. Туалети звісно грозилися рити але до цього не дійшло минулої зими.
У нас нет, слава богу, но я не понимаю - как Бахматов мог такое вообще предлагать? А пенсионеры на верхних этажах многоэтажек - они как?
Файна_зупка• 1 час назад
Ответ дляДама_с_караваем
...’уявіть, що свої смертоносні «Циркони», які розносять Київ, лише за два роки росія перевела з експериментального стану в серійне виробництво.’..
И как это оправдывает нашу власть? Мне достаточно представить, как ’Фламинго’ летят в направлении Ирана, и что нас ждёт потом...
Первая ласточка инфляции• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Але ж це була цілком реальна перспектива.
З іншого боку, ця заява Бахматова викликала резонс і влада почала шевелитись.
І до речі, саме на Троєщині маломобільних людей забирали тимчасово до пансіонатів, а в нас в Дарницькому районі я про таке не чула, зате розповідають, що багато таких людей цю зиму не пережили.
Вітаміни косметика• 33 минуты назад
не розумію- знову нас найо..бують....Україна починає зараз продаж електроєнергії до Румунії- томущо в них обмельчав Дунай. А те що одна атомна може забезпечити усе населення УКР то мовчу....Знову нас тихо раком ставлять і в карман наш лізуть- знову піднімуть ціну на світло...а народ мовчки з´їсть усе.

Вітаміни косметика• 30 минут назад
Ответ дляlilul990
Не треба говорити за всіх.кривий ріг готовий
Вілкуляка готовий не смішіть...рік тому вам сказати скільки у мене завдяки вілкуляці у квартирі було? +10 це маслали на всю кондери та обігрівачі нові.навіть світло нам не вимикали томущо вілкуляка підготувався.
А вода з крано болотяного смаку що зуби навіть чистити стрьомно. вілкуляка до війни кричав раша я тебе люблю у дупу цьомаю...і зараз так само тільки не кричить...продажний кепочник
lilul990• 24 минуты назад
Ответ дляВітаміни косметика
Я би з вами погодилась, якби не знала як його охоронці відстрілювали кацапів по посадкам з дорогих пневматів коли ще тіки люди стояти в черзі до воєнкоматів
Вітаміни косметика• 23 минуты назад
Ответ дляlilul990
не бреши раша бот. Які посадки і де можна точніше? Вілкуляче племя рашу чекало. якби не народ простий то вжеб ми тут рашу у дупу цьомали під дулами
lilul990• 22 минуты назад
Ответ дляВітаміни косметика
Як скажете. Я нічого доводити не збираюсь