40 тижнів вагітності +2
Сьогодні почала відходити слизова пробка по трохи. спочатку сумнівалась чи це вона, але тепер впевнена. Знаю, що коли тепер почнуться пологи вгадати важко, бо у всіх по-різному. Але може є якась закономірність, у кого одразу вся виходить то швидше народжують? У мене по трохи то буде довше іти процес чи ні?
Переживаю 😩
І ще, підкажіть, будь ласка, якщо відходить пробка, але далі не буде ніякого продовження, перейм і т.д. то все одно стимулювати можуть? Чи проколюють міхур? Можливо у когось так само було 🙏🏻
Переживаю 😩
наташа2406• 28 августа 2022
Ответ дляЕжеМышь
Да я понимаю. Но как то не предложили, я и не просила. Но обошлось без эксцессов
Мне даже перед кесаревым ставили. Может всякое случится не предугадаешь .
Ответ длянаташа2406
Вже не ставлять? Дивно. Правда я 12 років тому народжувала . Краще помтавити . Це в Україні зараз так?
Так, в Україні
Не знаю, багато читала, що це і не варто робити, організм по ідеї мав би сам очищатись перед пологами.
Чула історію, що жінка перед пологами і сама просиділа в туалеті, а потім ще клізму поклали. То в процесі пологів з неї вся вода після клізми вийшла і прямо на акушерку🤭
Ну але звісно це діло кожного, морально мабуть таки спокійніше якщо зробити.
Ответ дляNyavka_mavka
Та ну ладно, у мене двічі все ок було.
По темі - ввечері відійшла пробка, в 4 дня наступного дня народила, проколювали. З другою дитиною просто перейми почались та й усе, без жодних ознак.
Так, пробка може бути початком пологової діяльності, а може на тому і закінчитись. Так, вам не хочеться, щоб стимулювали, але вже як буде. Це взагалі не трагедія, як тільки манюню обіймете, то про все забудете)
Швидких і легких пологів!
Дякую Вам, теж так думаю 🌸😘
Ответ дляAljMat
Пробка відійшла о 15.00, перейми почались десь о 21.00, о 7.30 приїхала в лікарню, о 09.50 народила чудову дівчинку
сечовий проколювали у родзалі, між переймами навіть нічого не відчула
Легких Вам пологів!
Клас, якось так спокійно відносно пройшло у Вас)
Надіюсь теж, що пройде легко і природньо 🤞🤞
наташа2406• 28 августа 2022
Ответ дляAmoreta
Так, в Україні
Ставлять зарання клізьму, не перед самими пологами..мікроклізьма. там дуже швидко все виходить..
наташа2406• 28 августа 2022
Ответ дляAlina197
А я 2 роки тому ,ставили...дивно.Перший раз чую,що не ставлять клізму😶В кожному пологовому напевно,по різному
Та ставлять. Не може бути таке що не ставлять. То може ще не сказали автору про клізьму. Там перед самими пологами мікроклізьма .
наташа2406• 28 августа 2022
Ответ дляAmoreta
А якщо природні пологи, то як знати коли ставити? Коли лише починаються схватки чи як?
Коли схватки починаються мені швидко поставили коли міхур прокололи зразу і клізьму.
наташа2406• 28 августа 2022
Ответ дляAmoreta
Мабуть по-різному.. дивно) думала це якось по протоколу їхньому тепер так. Бо раніше чула, що завжди ставили
А в якому місті ви?
наташа2406• 28 августа 2022
Ответ дляAmoreta
Поки попередили що не будуть, але побачимо)
Я думаю може самій покласти собі, бо планую чоловіка на пологи брати
Ой. Краще так поставити . А він у вас готовий роди
побачити? Бо в мене ще до родів відмовився коли і не знав що буде кесарево .
Ответ длянаташа2406
Та каже, що готовий, на курси разом ходили)
Звичайно буде біля голови моєї стояти на самих пологах, а потім вже лялечку нашу побачить) мені легше буде з його підтримкою
тому і думаю, щоб не сталось чогось лишнього, хоч на курсах теж попереджали про таке ))
Ответ длянаташа2406
Не обов´язково,щоб чоловік був присутній саме в момент потуг,часто татусів просять вийти)А на схватках ой як потрібен чоловік,я була сама,мені було дуже тяжко...але планували народжувати разом
наташа2406• 28 августа 2022
Ответ дляAmoreta
Багато хто не готовий. У моєї бившої співробітниці чоловік втратив свідомість на пологах. Ще і йому допомогу надавали Та це ще нічого ...після того не міг з нею займатися коханням..і таке буває...