Tersy• 03 сентября 2022

Дівчата, можливо є хто в Созополі Болгарія?

Наразі знаходжусь в Созополі. Можливо хтось тут облаштувався? Куди звертатись для отримання закрили? Чи можна 90 днів без неї, а потім, якщо потрібно буде, оформити?
П.С. країну підкатегорії обрала рандомно, оскільки Болгарії не було
автор Tersy • 03 сентября 2022
Щось росіян, у порівнянні із минулими сезонами, дуже мало тут.
88_Наталья_88• 03 сентября 2022
Ответ дляTersy
А вы за ними скучаете? Под Харьковом их много. Если шо, то приезжайте
автор Tersy • 03 сентября 2022
Ответ для88_Наталья_88
Та ні, навпаки, добре що їх тут в рази меньше. Так срокійніше, та і болгари на російську мову негативно реагують.