Як оформити якісне освітлення в дитячу
Дитяча — важливе місце відпочинку та розвитку дитини. В ній з народження формується особистість: звички, улюблені справи тощо.Варто серйозно віднестися до оформлення освітлення в кімнаті, адже відомо, що його якість впливає на самопочуття людини. Щоб дитина почувалася здоровою, активною та з радістю вивчала навколишній світ встановіть якісне освітлення в дитячу. Не намагайтеся вибрати якесь одне універсальне джерело, його буде замало. Професіонали рекомендують зонувати простір, а саме поділити кімнату на частини: робочу, ігрову, по уподобанням дитини, та зону відпочинку.

Оформлення світла в ігровій зоні
В зоні різних активностей, пригод та ігр має буде яскраве інтенсивне світло, але щоб не сліпило очі. Підійдуть люстри та світильники на підвісах, стельові, точкові та ін. Всі ті, які направляють світло рівномірно згори без тіней від візерунків, щоб ніщо не заважало займатися улюбленими справами. При виборі звертайте увагу не тільки на дизайн та колір приладів, а й на їх безпечність. Бо підкинутий м’яч, чи інша іграшка, догори може пошкодити люстру, а уламки можуть зашкодити дитині. Тому краще скляні моделі замінити на пластик, метал, тканину чи інший безпечний не крихкий матеріал.
Зона “за столом” або робоче місце дитини
На робочому місці за столом дитини незмінно займає першість серед світильників звичайна настільна лампа. Функціонал настільних ламп класичний а розташування має забезпечувати освітлення всієї поверхні та не створювати тіней. Рекомендується встановлювати лампу зліва і спереду, якщо дитина пише правою рукою, і відповідно, спереду та праворуч – лівою рукою. Перехід між тінню і світлом не повинен бути надто контрастним, щоб не створювати додаткового навантаження на зір.
Безпечне використання електроприладу в дитячій має бути забезпечене за рахунок стійкого та зручного розташування на робочій поверхні.Настільні лампи за способом кріплення бувають:
- На струбцині. Такий тип кріплення вважається найпрактичнішим та найнадійнішим. Саме кріплення є затискним пристроєм, що складається з основи і рухомого елемента, що дозволяє регулювати силу стиснення та закріплювати прилад на поверхнях різної товщини. Лампу на струбцині можна встановлювати і на краю столу, і на підлокітнику крісла, і на підвіконні, і на будь-якій горизонтальній поверхні.
- На прищепці. У цих моделей зазвичай гнучкі ніжки, виконані у вигляді гнучкої або телескопічної трубки — з їх допомогою дуже зручно регулювати напрямок світлового потоку. Кріплення-затискач – бічне, тобто лампу можна зафіксувати на краю стільниці, полиці або іншої поверхні, звільнивши при цьому робочий простір столу.
- На підставці. Ці лампи просто ставляться на стіл на плоску основу і не фіксуються на робочій поверхні. Ніжка у подібних моделей гнучка, щоб користувач за необхідності міг змінювати напрямок світлового потоку. Вимикач та регулятор яскравості світла лампи зазвичай розташовується на підставці.
Широкий асортимент настільних ламп дозволяє зробити правильний вибір та врахувати не тільки найбільш комфортне освітлення, але й врахувати дизайн світильника для дитячої кімнати, а також додаткові можливості електроприладу.

Освітлення місця відпочинку
Наприкінці дня щоб дитина могла поступово заспокоїтися, та готуватися до сну, освітіть місце відпочинку м’яким лагідним світлом. В цьому випадку підійдуть нічники, які бувають різними за дизайном та способом кріплення:
- Нічники-проектори — це спеціальні освітлювальні прилади, які допомагають малюкові заснути. Вони відрізняються м'яким світлом та проекцією на стіни мультяшних героїв, зірок та сузір'їв, а в деяких є навіть приглушена музика-колискова. Підійдуть як і для маленьких дітей, так і для тих хто любить вечорами створити казкову затишну атмосферу.
- Приліжкові та настільні — це лампи, які стоять на тумбочці поруч із ліжком.
- Настінні, так само як і приліжкові з настільними розміщуються поруч з ліжком, тільки кріпляться на стіні.
- Нічники-іграшки — виготовляються в формі іграшок на всі смаки та вподобання дитини, від популярних мультиків та улюблених казок до усміхнених звіряток та літачків.
- Соляні лампи — нічники, які виготовляються із натуральної кам'яної солі, що видобувається на території гімалайських гір. Така лампа представляє собою зовні плафон, вирізаний з природного мінералу. Він оснащений вимикачем, підставкою та лампочкою, яка крізь сіль освітлює навкруги теплим м’яким світлом, який вподобають не тільки діти але і дорослі.
- Смарт або розумні нічники — мають Smart-управління, підключаються до телефону та ви зможете керувати вмиканням та вимиканням, яскравістю світла за допомогою голоса.

При виборі приладів освітлення https://electrica-shop.com.ua/svetilniki_v_detskuyu_komnatu порадьтеся з дитиною, якщо вона вже достатньо доросла, та виберіть ті лампи, які підхотять вам за всіма параметрами функціоналу та дизайну.