ёжовые рукавицы• 06 сентября 2022

Британія з новим прем´єр-міністром.

Дівчатка , поясніть мені будь ласка , чому Великобританія так прихильно ставиться до українців і України? Чому їхні політики( на наше щастя) так зневажають путіна і росію?
автор ёжовые рукавицы • 06 сентября 2022
Це єдина європейська країна , яка нас так щиро підтримує, в чому причина?

Чашечка кофе• 06 сентября 2022
Потому что помнят историю и знают чем заканчивается заглядывание в рот диктатору. Мюнхен, а через полтора года Дюнкерк
asjaua• 06 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Нууу ,брекзіт, а ще Ліз Трасс наслідує Маргарет Тетчер
Ответ дляЧашечка кофе
То , що не так з Францією чи Германією?
Чашечка кофе• 06 сентября 2022
Не стоит у Джонсона упускать фактор его отношения к Черчиллю, а у Трасс еще и к Тэтчер
Ответ дляasjaua
Говорили, що будь-хто з претендентів на крісло прем´єра, буде за Україну, тому що політика у них така.
Чашечка кофе• 06 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Нет, Сунак и Мордонт были для нас очень плохими вариантами, а лейбористы (социалисты) - катастрофа
Про Польщу я не згадую, бо з нею все зрозуміло.
Чашечка кофе• 06 сентября 2022
https://www.bbc.com/ukrainian/features-60188219

Вот статья на ББС про это

asjaua• 06 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Ну таке, говорити-не робити. Але ж Ліз для нас найкращий варіант. А ще Лойд Остін і інші... пизда русні коротше)
Ответ дляЧашечка кофе

Вот статья на ББС про это
Дякую. Головне, що я зі статті усвідомила , що Британія побоюється, нападу росії на прибалтійські країни, бо війни у себе під боком ніхто не бажає.
ksusha1155• 06 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Геополітика, вони не даремно з єс вийшли
ksusha1155• 06 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Борис же навіть про союз якийсь говорив- вб, україна, прибалти...
mariya59• 06 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Ну, объективности ради - не столько за Украину, сколько против рашки...
Ответ дляmariya59
100%
asjaua• 06 сентября 2022
Ответ дляmariya59
Враг моего врага- мой друг
mariya59• 06 сентября 2022
Ответ дляasjaua
Враг моего врага- мой друг
Ну да, типа так...
Ответ дляmariya59
От чому так, що між ними за неприязнь така чи конфлікт?
asjaua• 06 сентября 2022
Ответ дляmariya59
Ну да, типа так...
Мне ок.хочу домой. Надеюсь засранцы из усть-пиздюйсков не поняли что это за штука стоит в комнате моей дочери и я получу назад свой робот-пылесос

Ответ дляasjaua
Щиро сподіваюсь, що так і буде.
Mrs.Ochmonek• 07 сентября 2022
Очевидно, Британія все ще зважає на міжнародні договори , такі як Будапештський меморандум, і тому має чесну позицію щодо нас і рф