Чорнобаївка• 14 сентября 2022
Зачем нам немцы дали 65 холодильников? Они для кого? Для людей
Mrs.Ochmonek• 14 сентября 2022
Ви спеціально політичну тему в помилковому розділі написали?
Чи для вас новина, що у нас гинуть люди?
Mrs.Ochmonek• 14 сентября 2022
А по темі, слухайте тих, хто на фронті чи їхні близькі там.
Корчинський десь в середині літа точно про це казав - дайте на фронт рефрижератори, яких реально мало. Родичі загиблих героїв повинні мати можливість попрощатись з ними і поховати.
Це страшно, але це реальності війни.
От, нарешті, почули хоч німці
Це страшно, але це реальності війни.
От, нарешті, почули хоч німці
Татьяна-bfd8• 14 сентября 2022
Ответ дляГерцогиня
Щоб Лєна скумбрію по 8 грн. мала де зберігати.
Удалено администрацией...