Ширли-Мырли• 21 сентября 2022
Київ та область, чи відкрились у вас дитячі садочки?
Наш садок в Броварах все ніяк не відкриють :(
Меряно-перемеряно• 21 сентября 2022
у куми в києві працює, але потрібна довідка обох батьків,
у подружки садок на житомирській, теж працює, однак без довідок не пускають, не дивлячись на те, що київська влада відмінила їх необхідність.
Цвиринь• 21 сентября 2022
В Білій Церкві працюють деякі державні дитсадки, але тільки для працюючих. Приватні працюють всі.
Ширли-Мырли
• 21 сентября 2022
Ответ дляШаленабджилка
Київ 2 працює на район із 72 садків
Напевно в тих двох садочках ажіотаж?
Распутница• 21 сентября 2022
Київ, садочок працює, довідки вже не потрібні, але і не приймають, бо кількість обмежена, згідно місць у бомбосховищі. Вже другий рік нормально не відвідуємо садочок. Встигли ті, хто прийшов з довідками, а коли їх відмінили... опа і місць немає.
На-перекуре• 21 сентября 2022
У Києві працює багато садочків, але по декілька груп в кожному. Кількість відкритих груп та дітей в них, залежить від кількості місця в так званих бомбосховищах, а по суті в підвалах. У нас наприклад, щоб потрапити до підвалу, потрібно вийти на вулицю. Ось такі чудові реалії.
На-перекуре• 21 сентября 2022
Ответ дляРаспутница
Їх через те і відмінили, що більше немає місць.
Ширли-Мырли
• 21 сентября 2022
Ответ дляНа-перекуре
Нам сказали, шо садок можуть відкрити, але тільки 2 групи
Mary8478580• 21 сентября 2022
Ответ дляРаспутница
У нас вообще ни одного сада в городе не открыли, так что не жалуйтесь)