Выручалка• 23 сентября 2022

Какие развивашки есть у ваших детей?

В возрасте 2.10, игры, пазлы, вкладыши ?
Семена рукколы• 23 сентября 2022
Двор. Отлично развивает.

Трусиковед• 23 сентября 2022
Плаванье, танцы
Спелый баклажан• 23 сентября 2022
Ответ дляСемена рукколы
Двор. Отлично развивает.
100%

Пушкининиана• 23 сентября 2022
Пісочниця, та толокатор.
Ще подобається розмальовки з фломастерами. Хоч і виходить каляки але йому подобається.
Угадайс• 23 сентября 2022
кот собака кролики бабушка дедушка я с мужем
двор
автор Выручалка • 23 сентября 2022
А где же те мамки, шо поделки, апликации с крупами, листьями, с пластилина и т.д.?
Платье Длинное бальное• 23 сентября 2022
Ответ дляВыручалка
Моему 8, я до сих пор не созрела к апликациям)))
В 2 - двор отличная развивашка
Ответ дляУгадайс
двор
Да, животные активно развиваются
astreb• 23 сентября 2022
У нас еще Лего Дупло было. На холодильнике наборы цифр-букв. Самое главное - общение с ровесниками и со старшими детьми

Пушкининиана• 23 сентября 2022
Ответ дляВыручалка
А ви як в тому анекдоті .
Прийшов дід до лікаря і жаліється що він зі своєю бабою не може.
Лікар говорить ну вам вже діду 80 все добре.
Як добре?! В мене сусідка 90 а він каже що може ще зі своєю бабою.
Лікар усміхнувся - і ви розказуйте діду те саме! Вам же свічку ніхто не держе!
Пушкининиана• 23 сентября 2022
Добре автор трохи гумору це добре.
Ось перше що знайшла в пошуку.
Не подумайте що реклама.
М´яка мозаїка, наліпки навчалки, альбом з трафаретами.
Пушкининиана• 23 сентября 2022
Якщо вашій дитині подобається то можна зробити грибів з каштанів. Вирізати прийдеться вам а гратися дитині. Спочатку можна ножиком але обережно, каштани брати сирі вони легко ріжуться, а не ті що висохли. Поправляти ніжки можна картофелечісткою.
Коли грибочки висохнуть то будуть як справжній.