Кашка-маняшка• 24 сентября 2022

Війна. Передбачення. Хто знає?

Є дві реальні історії, з родини моєї і чоловіка, де циганка передбачила як буде, але конкретно в родині. Це давно було. В першому випадку не знаю як точно, а в другому по цифрах. Все справдилось. Може хтось теж має якісь дані про війну?
автор Джулияробертс • 24 сентября 2022
Ответ дляDa_sha F
А що за цвіт яблук ?
Форумчанка написала сон, що цвіли яблука коли все було вже норм... А тут той цвіт часто згадують як невдале передбачення, не знаючи, звідки воно й пішло.

ДАР и Я• 24 сентября 2022
Ответ дляDa_sha F
А що за цвіт яблук ?
Сон кому-то приснился, что Украина победит, когда яблони зацветут
Da_sha F• 24 сентября 2022
Ответ дляДжулияробертс
В нас просто в саду, маленька деревина зацвіла, хоча на ній є яблука вже
ДАР и Я• 24 сентября 2022
Ответ дляIvetta8
я помню эту тему, но у меня она не сохранена, да, там так и было написано, но если не ошибаюсь, с привязкой к Библии.
Что-то из головы не выходит эта информация, а найти не могу...
К@тен@• 24 сентября 2022
Ответ дляДами
У меня есть знакомая, часто обшаемся, она ведьма или как там. Про войну говорила, но без дат, будет холодно, но не очень и мы с мужем думали на весну, а они твари полезли раньше. Про Киев тоже говорит повторно будут, но будущее меняется и я не хочу верить в это, жду переворота в рашке, чтоб их млн на болотах остался, а не к нам ехал.
а чем и когда закончится не говорила?

у меня тетя сразу говорила - весна 2023 (она не то, чтобы видящая, но бывают ’прозрения’), я еще думала - что куда нам аж год воевать? а теперь уже и не так далеко весна 2023 кажется.
автор Джулияробертс • 24 сентября 2022
Ответ дляDa_sha F
Та в нас теж. Але то природні явище думаю...
ДАР и Я• 24 сентября 2022
Ответ дляДжулияробертс
Та тут недавно вообще тема была, у форумчанки яблоневый сад зацвёл! Но сказали, что это к плохому, и деревья засохнут от такого цветения

К@тен@• 24 сентября 2022
Ответ дляДжулияробертс
А ще тут часто пишуть про цвіт яблук. Типу хтось передбачив. Я пам´ятаю ту тему на початку війни. Форумчанка просто свій сон тоді написала, а тепер часто вже пишуть як передбачення-насмішку... Навіть не знаючи звідки пішло і від кого
я помню, что одна девшука в начале войны тут писала про сон о яблонях в цвету и что она уже сможем к маме поехать в это время (мама жила в Житомирской области), ну вот человек, наверное, таки смог поехать в Житомирскую область при цвете яблонь) тогда все решили просто, что война, значит, закончится везде. А оно вон как.
автор Джулияробертс • 24 сентября 2022
Ответ дляК@тен@
Так і є...
Марта-9b06• 24 сентября 2022
Ответ дляUkrainske_sonce
Навіть якщо там алкоголіки і ті ,які рушниці не тримали, їх буде дуже багато. Дуже. Кількість велика. В цьому недооцінюєте.
Прочитала все, що ви написали в цій темі. І хочу сказати навіщо ви розводите паніку? Якщо хочете комусь виговоритися, зробіть це вдома або своїм подругам. Ви так впевнено нам завіряєте, що рашисти підуть точно другий раз, шо аж дивно. Думаю за це, можна і в бан
Da_sha F• 24 сентября 2022
Ответ дляДжулияробертс
А вдруг ні
Я вже згодна повірити, у що завгодно, аби закінчилася ця війна
автор Джулияробертс • 24 сентября 2022
Ответ дляDa_sha F
А вдруг ні
Будемо вірити в краще.
Da_sha F• 24 сентября 2022
Ответ дляК@тен@
а чем и когда закончится не говорила?

Ну много очень много говорят весна 23го будет полный мир, а сами военные действия серьезные прекратятся в октябре-ноябре 2022.
автор Джулияробертс • 24 сентября 2022
Я читаю різні думки, росіяни пишуть - на защиту родины пойду! Яка защита? От яка, від чого?
Vitalinka1987• 24 сентября 2022
Коли війна ще тільки почалася, мені одна дівчина сказала, що мама її подруги з Ізюму бачила війну (вона ясновидяща чи щось типу того) і попереджала, але її не слухали. І вона сказала, що Украина переможе, коли буде знак Овна. Я тоді думала, що це весна 22 року, а зараз так розумію, що весна 23. Схоже на те
Vitalinka1987• 24 сентября 2022
І вона ще тоді мені сказала, що вік вона не бачить. Ми думали - ну який може бути рік, лише 22... але так не вийшло. Тоді ще ніхто не думав, що це так на довго
noree• 24 сентября 2022
7 квітня 2023 наша повна Перемога🇺🇦
Божоле• 24 сентября 2022
Ответ дляnoree
7 квітня 2023 наша повна Перемога🇺🇦
Чому саме 7-го квітня ?
rybka21• 24 сентября 2022
Ответ дляДжулияробертс
от НАТО

rybka21• 25 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Чому саме 7-го квітня ?
мабуть тому що свято Благовіщення
а ще день народження моєї мами
noree• 25 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Чому саме 7-го квітня ?
В мене талант. Вірші пишу. І саме 7 квітня 2022 був вірш, що через рік наша Перемога. Думаю, це мені якісь знак був. Але це суто моє бачення. Взагалі, все буде добре. Повільно, але буде.
люда матв• 25 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Вірю тільки цигану з Тернополя і одній форумчанкі, яка писала за війну по всій терторії України років чотири-пять назад. Циган перед тим двароки всіх намагався попередити, пле віз блаженницй і бомхж, то його ніхто серйозно не сприймав. Але потім знайшли і він сказав, що війна закічиться на користь України, коли оті підараси повернуть армію на москву. Дуже вірю тільки йому, бо й сама не бачу їншого сценарію. Ще він казав, що Зеленськиц буде легко поранений чи то в ногу, чи то в руку. Хоча я скептик ще той, але вірь. Вибачте як щось сумбурно, я вде під таблеткою)
А як його знайти в Тернополі?
MandarinaS• 25 сентября 2022
Сегодня видео с Яковиной смотрела, о том, что КНР и иже с ним дали срок путину до 15 ноября закончить войну, иначе грозят новыми санкциями и в т.ч. со стороны Китая. И Китай и Индия больше всех негодуют по поводу угроз яо.
Байрактарочка• 25 сентября 2022
Ответ дляUkrainske_sonce
Буде ще один наступ у напрямку Київ, Житомир і Суми.
Не буде
Байрактарочка• 25 сентября 2022
Ответ дляrybka21
хто дойде, оте сміття, що зараз мобілізують? в Київ зайде воно?
Вот-вот, в марте элитная армия не дошла до Киева, а тут пьяный сброд типа дойдёт.
Ну и укрепили уже границы, в отличии от февраля. Так шо хер им, а не Киев, Житомир или Сумы
YuliashkaYulichka• 25 сентября 2022
Ответ дляUkrainske_sonce
Звідки така інформація? Передчуття?
Invictusgirl• 25 сентября 2022
Ответ дляYuliashkaYulichka
Звідки така інформація? Передчуття?
ипсо
К@тен@• 25 сентября 2022
Ответ дляMandarinaS
ух ты, схожу и я посмотрю
Sunbeam1• 25 сентября 2022
Ответ дляUkrainske_sonce
а коли?..
Sunbeam1• 25 сентября 2022
Ответ дляДами
а казала коли? цікаво десь зараз чи аж на зиму-весну