Кашка-маняшка• 24 сентября 2022
Війна. Передбачення. Хто знає?
Є дві реальні історії, з родини моєї і чоловіка, де циганка передбачила як буде, але конкретно в родині. Це давно було. В першому випадку не знаю як точно, а в другому по цифрах. Все справдилось. Може хтось теж має якісь дані про війну?
Я из Мариуполя, мне уже два раза мой дом снился, что хочу войти, а ступеней нет, все разрушено, я пытаюсь попасть в квартиру, но не получается, а сегодня приснилось, что я во дворе, и опять хочу войти, но помню что ступеней нет ,вхожу, а там все цело, я вошла и так было хорошо, что даже просыпаться не хотелось. Жду победу к зиме!

Ukrainske_sonce• 24 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Вірю тільки цигану з Тернополя і одній форумчанкі, яка писала за війну по всій терторії України років чотири-пять назад. Циган перед тим двароки всіх намагався попередити, пле віз блаженницй і бомхж, то його ніхто серйозно не сприймав. Але потім знайшли і він сказав, що війна закічиться на користь України, коли оті підараси повернуть армію на москву. Дуже вірю тільки йому, бо й сама не бачу їншого сценарію. Ще він казав, що Зеленськиц буде легко поранений чи то в ногу, чи то в руку. Хоча я скептик ще той, але вірь. Вибачте як щось сумбурно, я вде під таблеткою)
Циган то Роман ? А форумчанка Лорисель ?
Ответ дляMarine80

Как я хочу домой тоже. Обнимаю Вас!
Ответ дляMarine80

Моя квартира теж там розхерачена(
Ukrainske_sonce• 24 сентября 2022
Ответ дляполька77
А мне интересно ждать ли новый поход русни на север, Киев...
Буде ще один наступ у напрямку Київ, Житомир і Суми.
Ответ дляАмарилис
Теж бачила скріни, жаль не зберегла. Дуже точно описувала все!
Ukrainske_sonce• 24 сентября 2022
Ответ дляGoldig
Та чим вона скінчиться?ніхто не дає нам ППО..от чому?
Є якійсь сценарій..ми про нього ніколи не дізнаємось
Перемогою звичайно. Якесь диво трапиться. Я сподіваюся.
ValeriMari• 24 сентября 2022
Ответ дляUkrainske_sonce
Знову тікати ?( Чи не дойдуть ?
Ответ дляUkrainske_sonce
Не памятаю як звуть цигана. Він у них такий полубомж, світла людина, як ото раніше юродиві були. А форумчанка писала під анонімом і тоді ніхто не міг повірити їй. Вона писала, що війна затроне імКрим, але все буде чудово, країна стане справжнбоє демократичною.
Ukrainske_sonce• 24 сентября 2022
Ответ дляValeriMari
Знову тікати ?( Чи не дойдуть ?
Я не знаю куди вони дійдуть. Думаю цього разу до Києва все-таки дійдуть. Але сподіваюся , що там довго не пробудуть.
L-i-s-a-92af• 24 сентября 2022
Ответ дляok1904
Мені один мєнт на пенсії казав, що жовтень буде дуже незвичайний, що у всіх події викликатимуть подив
Дай Бог!
Ukrainske_sonce• 24 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Тобто , зі слів цигана , наступ все ж буде ( повторний ) станеться якесь диво і армія Росії поверне на Москву ?
ПЛЮС-МИНУС• 24 сентября 2022
Ответ дляМарта-9b06
Ніхто не має даних про війну, ви вже задрали. Кожен день по 50 однакових питань
Удалено администрацией...
Ukrainske_sonce• 24 сентября 2022
Ответ дляrybka21
хто дойде, оте сміття, що зараз мобілізують? в Київ зайде воно?
Ну ви недооцінюєте. Їх же дуже багато буде йти.
Я дуже сподіваюся що в Київ не зайдуть...
Ukrainske_sonce• 24 сентября 2022
Ответ дляrybka21
а шош так? їм хтось стане на перешкоді?
Ну ви самі подумайте, мобілізувати хочуть 1 000 000. Їх же потрібно буде встигати убивати. Якусь частину переб´ють , а інша частина все ж може прорватися . Ну це я так думаю. А як воно буде ... Сподіваюся вони поголовно будуть здаватися в полон і розказувати нам секрети
Ответ дляUkrainske_sonce
так в чому я їх недооцінила? розкажіть