Нетутешня• 27 сентября 2022

Как объяснить ребёнку, что мне нужно уехать на заработки без него?

Живем в условно безопасной местности.
автор Нетутешня • 27 сентября 2022
Ответ дляЧебуратор
Безглузда мета в умовах війни, ви впевнені, що завтра не будете тікати з тих квадратних метрів, що вже є?
Думаєте, що війна за рік не скінчиться?

ТыЧиНеТЫ• 27 сентября 2022
а ребенок поехал бы с вами, в смысле, хочет?
или не хочет вообще ехать, и чтобы вы ехали?
an-1b77• 27 сентября 2022
шо напали на людину, як собаки. Нідерланди - дуже мала країна, там наших багато, з житлом для біженців там дійсно проблеми.
автор Нетутешня • 27 сентября 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Хоче їхати зі мною , на чужій землі дати раду собі й дитині, набагато складніше
Чебуратор• 27 сентября 2022
Ответ дляНетутешня
Думаєте, що війна за рік не скінчиться?
Поняття не маю, коли закінчиттся, поки що ніяких перспектив не видно
an-1b77• 27 сентября 2022
Ответ дляНетутешня
для дитини важко буде, стопудово. Але якщо будете в якомусь місті, дитина зможе теж підпрацьовувати, як захоче, після школи. Лише англійська треба, якщо знає трохи-все ок. Зможе вигулювати собачок, наприклад.
an-1b77• 27 сентября 2022
мала на увазв, важко буде без мами довго
автор Нетутешня • 27 сентября 2022
Ответ дляan-1b77
У нього є батько й бабусі, теоретично вони дадуть йому увагу й тепло. Проблема саме у його бажанні жити в іншій країні
Всех в сад• 27 сентября 2022
Я б не лишила дитину,беріть з собою

Чебуратор• 27 сентября 2022
Ответ дляНетутешня
Це ж прекрасно, що в дитини є таке бажання, багато підлітків перші місяці бунтували в інших країнах, але все одно адаптувалися, вчаться
Уси-пуськи• 27 сентября 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Понятно, вы из тех, кто сидит в декрете до 18ти и кормит грудью до школы.
Представьте себе, что в Украине люди тоже работают по 8-12 часов, а дети одни дома или с бабушками
Что понятно тем,кто даже не вникнул в суть моиз ответов?)
КоролеВешна• 27 сентября 2022
Ответ дляan-1b77
Ви думаєте, там з житлом гірше ніж в Польщі наприклад?
Чому не дати дитині шанс отримати там освіту, наприклад, вивчити мову і т. д
Тим, більше, що дитина хоче їхати з мамою
Уси-пуськи• 27 сентября 2022
Ответ дляНетутешня
Для нього незрозуміла ціль
В 13 лет дети все понимают.
КоролеВешна• 27 сентября 2022
Ответ дляНетутешня
Ви раніше на який макс.термін залишали його на батька і бабусю?
автор Нетутешня • 27 сентября 2022
Ответ дляКоролеВешна
На декілька тижнів
Уси-пуськи• 27 сентября 2022
Ответ дляЧебуратор
Сходите в бан за нагнетание.
Цветочница• 27 сентября 2022
Ответ дляНетутешня
Нидерланды
И кем вы собрались работать в нидерландах? И почему решили что по приезду в Нидерланды у вас будет работа?
Уси-пуськи• 27 сентября 2022
Ответ дляЧебуратор
Как же оставшиеся живут и работают в Украине?
КоролеВешна• 27 сентября 2022
Ответ дляНетутешня
На декілька тижнів
Готові на довгий термін?
У підлітковому віці це може бути сприйнято як зрада
Ви вже дізнатись про місцепроживання, умови роботи і т.д.?
Чи просто читаєте рекламні оголошення?

Чебуратор• 27 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
По-різному живуть, нічого глобального не планують
Цветочница• 27 сентября 2022
Ответ дляan-1b77
Улыбнули
Уси-пуськи• 27 сентября 2022
Ответ дляКоролеВешна
Готові на довгий термін?
Чи просто читаєте рекламні оголошення?
Яка зрада?Дитині 13 років.
Уси-пуськи• 27 сентября 2022
Ответ дляЧебуратор
За себя отвечайте.
Цветочница• 27 сентября 2022
Ответ дляКоролеВешна
В нидерландах вообще нет жилья, жилье, даже комнату в нидерландах автор не снимет
Цветочница• 27 сентября 2022
Автор, кто вас надоумил в нидерланды ехать, тем более на заработки?
КоролеВешна• 27 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
Яка зрада?Дитині 13 років.
Я до того, що це не мала дитина, а підліток, який дуже хоче їхати за кордон
І якщо мама категорично не хоче його брати з собою, а залишає з бабусею, то як це може сприйматися?
Я в дитинстві часто залишалась так, бо мама у відрядженнях весь час була, спогади про той час приблизно такі
Уси-пуськи• 27 сентября 2022
Ответ дляКоролеВешна
Ребенку в 13 лет можно объяснить ,что мама не гулять едет ,а пахать.
автор Нетутешня • 27 сентября 2022
Ответ дляЦветочница
Моя сестра зараз там, живе у хостелі, що надав роботодавець. Все Ок
Чебуратор• 27 сентября 2022
Ответ дляУси-пуськи
13 - складний вік, коли увага мами дуже потрібна, і в той же час дитина вже розуміє, що нема об´єктивних причин не брати її з собою, лише небажання мами
Уси-пуськи• 27 сентября 2022
Ответ дляЧебуратор
Не нужно пытаться залезть в душу к автору,явно не гулять едет.