САМ_ТАКОЙ• 28 сентября 2022
Зробили полички, оцініть
Хотіла якогось декору на стіні… зробили з чоловіком. Як вам?
САМ_ТАКОЙ
• 28 сентября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Класно вийшло! А це у вас дерев’яна стіна?
Ця стіна з ламінату.
Луковая• 28 сентября 2022
Ответ дляЦвиринь
Ота крайня маленька ячейка лишня
Без неї було б надто симетрично)
а отже нуднувато
Не за Будка• 28 сентября 2022
В целом не плохо, но мне кажется это магазинный декор, у нас есть маленьких магазинов с таким же декором и вазочками
СкрипяСердцем• 28 сентября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так краще?
Маленька сота там як дефектна якась. Зробіть таку ж, як інші... Або відокремте її, трохи далі повісьте...
Кундалини• 28 сентября 2022
Такі полички продаються скрізь. Не розумію, нащо їх власноруч робити?
из желе я• 28 сентября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Що куплене? - 1 горщик тільки з Юска. Все самі збирали, робили. Горщики з бетону місила , мох замовляла окремо, полички збирали, фарбували і т.д
Как скучно я живу
из желе я• 28 сентября 2022
Ответ дляКундалини
Меня больше удивляют одинаковые вазоны с одинаковым мхом. Зачем?
Another Lyolya• 28 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Вони різні.
Авторе, ви молодець! Але треба було голосувалку про ровер))
На иголках• 28 сентября 2022
Сама по собі поличка гарна.
Але мене трохи напружує її білизна та геометричність на фоні ’натурального’ дерева з природним, негеометричним малюнком. Як на мене, це трохи різні стихії.
Кнопус• 28 сентября 2022
Ответ для66сезон666серия
Дуже гарно. А велосипедик де брали?
Якщо ще цікавить велики, то продаю
66сезон666серия• 29 сентября 2022
Ответ дляКнопус
Якщо ще цікавить велики, то продаю
Білі? Покажіть.
66сезон666серия• 29 сентября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так краще?
Ровер дійсно там зайвий. Мені його продайте.)