Что то бахнуло?нехило так.
Sakura-18cb• 08 октября 2022
✈️ Друзі в небі над Київщиною наша авіація
Якщо ви чули вибухи - це продовжують працювати військові у нашому регіоні.
Тому приводів для хвилювань немає. Якщо ситуація зміниться - повідомимо.
Вот такое нашла
Анастасия К.• 08 октября 2022
Ответ дляNатаLия
Я на Березняках. Уже минут 20 сижу на балконе, ничего не слышала.
О, соседи)
Ответ дляSakura-18cb
Вот такое нашла
Спасибо.
LudaSHOPSale• 08 октября 2022
вчера предупредил Глава наш КОБА, что будут учения целый день, и авиации тоже.
mmi583@mail.ru• 08 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Я на Дврз, слышно было далеко.
Заспокойтесь. То знешкодження.
felina.nat• 08 октября 2022
Дівчата, а підкажіть, будь ласка, телеграм канал, де читати оте ’не хвилюйтеся, будуть навчання’, щоб дійсно не нервувати, коли не треба) Я в Києві не дуже давно, шукала сама - то забагато зайвого, то не пишуть потрібного. Хотілося б у таких випадках не всі новини перекопувати, а відкрити один перевірений канал та заспокоїтися)