Підкажіть, будь ласка, де подивитися графік відключення світла на сьогодні для Києва ?
Буду дуже вдячна !
prosto_mama_• 13 октября 2022
Відключають не по графіку. Взагалі відключили не в тей день,не в тей час
Ответ дляKatya_sha
В нас теж. Вчора Відключили в 8:30 і до 14:00
Потім більше не відключали
Хотілось би якось орієнтуватися..
Потім більше не відключали
Хотілось би якось орієнтуватися..
Вчора читала, що наче все норм, більше не мають вимикати.
⚡️Віялові відключення електрики у Києві та центральних областях країни з великою ймовірністю припиняться, — Укренерго.
«Укренерго стабілізувало енергоживлення Києва та центральних областей України.
Сьогодні ввечері велика ймовірність, що нам не доведеться запроваджувати примусові обмеження споживачів у цих регіонах», – йдеться у повідомленні компанії.
prosto_mama_• 13 октября 2022
Ответ дляsobacura
Кожного дня графіки редагуються.
Але ні разу не співпало