Ванна Тазиковна• 14 октября 2022
Приснився сон
Приснилось, що ми їдемо кудись на авто, і тут бачу, що на жд переїзді їде потяг з танками, бтр, і багато наших воїнів. У мене радість, я їх вітаю, у сні розумію, що вони звідкись повертаються, розумію, що повертаються в Київ.
Зашла на 5минут• 14 октября 2022
Отписывайтесь от новостных каналов. Мозг не отдыхает у Вас совсем((
Боевая• 14 октября 2022
А мені приснився генерал ( мені так сказали). Був такий собі пузань і верхні гудзики були неправильно застебнуті...Теж дурня