Гжегож Бженчишчикевич• 15 октября 2022

Де зберігати гроші з продажу квартири за кордоном

Продала квартиру і хочу поїхати на пару місяців за кордон.
Як і де зберігати гроші?
Покласти в банк? Український, іншої країни?
Які плюси і мінуси грошей в банку?
Губка Боб• 15 октября 2022
Я один раз оставляла у мамы (но хз, где вы живёте и безопасно ли там хранить наличку дома)
Второй раз уже сумма шла по безналу, кинула на счёт ощада под %

пАлАвинкА• 15 октября 2022
В ячейку банка
тогдалия• 15 октября 2022
Ячейка
автор Гжегож Бженчишчикевич • 15 октября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
В ячейку банка
В банк в Україні?
пАлАвинкА• 15 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
В банк в Україні?
Вы сначала узнайте цены на аренду ячейки,потом будете делать выбор. У нас или заграницей
Разведка Маша• 15 октября 2022
А почему не открыть счет впольском банке?
А как вы вывозить наличку собрались?
Из Виа-гры• 15 октября 2022
На рахунок у закордонному банку, не в Україні. З нашими поточними обмеженнями щодо валюти - це суцільний головний біль. Гроші, наче, і є, але зняти ви їх можете, обійшовши десяток обмежень

Fashion_besties• 15 октября 2022
Если положите в банк или в ячейку лучше сразу сделать доверенность для родных и оставить им на всякий случай
Не прохожу мимо• 15 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
В банк в Україні?
Звичайно ні
Ответ дляРазведка Маша
А как вы вывозить наличку собрались?
Чи потрібні якісь док-ти на походження коштів в Польщі?
Ответ дляНе прохожу мимо
Звичайно ні
Чи є якісь нюанси, щоб положити або зняти кошти в європейському банку наприклад в Польщі?
Платье Длинное бальное• 15 октября 2022
Ответ дляГубка Боб
Мама може сестрі-брату віддать
Просто болталка• 15 октября 2022
Якщо офіційно продана квартира, і в договорі вказана саме та сума яка вивозиться, це буде підтвердження походження коштів. На митниці декларуєте і вивозити всю суму. Імхо, поправте якщо не так
Не прохожу мимо• 15 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Гроші повинні бути офіційними
Ягодка опять• 15 октября 2022
Ответ дляПросто болталка
А окрім тієї суми модна ще пару тисяч мати на дорогу?
Просто болталка• 15 октября 2022
Не декларуючи, через кордон, можна провозити 10 тис євро, саме євро, не долар. А як у вашій ситуації - не знаю. Митний орган є в кожному обласному центрі, можете там поцікавитися, матимете оф.інформацію, а не з бабських теревеньок))
Ответ дляПросто болталка
Я можу вивезти за декілька разів питання в тому, чи краще їх ложити в інщій країні в банк , чи не буде потім проблем зі зняттям?
Просто болталка• 15 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Та вивезти можете, а як в банку поясните походження коштів? Продала квартиру - є договір з вказаною сумою, привезла 10 тис євро в сумці, виникає питання де взяла? Потрібні документи про походження...
Просто болталка• 15 октября 2022
Автор, а в яку країну плануєте їхати?

Ответ дляПросто болталка
Автор, а в яку країну плануєте їхати?
Декілька, кошти за мобою возити не хочу
Просто болталка• 15 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Декілька, кошти за мобою возити не хочу
Ой лукавите, два місяці для екскурсії, як на мене, забагато
Ответ дляПросто болталка
Я не писала про екскурсію