sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Бизнес, Финансы - Валюта
anonim_24
Царевна в уггах• 27 апреля в 13:57

У вас есть 7200$?

Кожен українець «винен» понад $7200: держборг на одну людину підскочив у вісім разів із 2010 року, — економіст Белінський
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 16
57 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_45
Люблю ХОЛОСТЯКА• 27 апреля в 13:58
1
Нет у меня минус 2000уе
И минус 20 тыс грн
like 3

anonim_19
Язикувата Хвеська• 27 апреля в 13:58
2
Що? Це з якого переляку я щось винна?
heart 9
anonim_13
Чучало яблуні• 27 апреля в 13:58
3
Миндич пусть заплатит
heart 19
anonim_153
Забула що?• 27 апреля в 13:58
4
Я никому не должна
like 8
anonim_215
Все возможно• 27 апреля в 13:58
5
Боргу немає взагалі.
Відкладені гроші є завжди.
Життя дуже буремне((
woman_facepalming 2 like 3
anonim_178
Можу брикнути• 27 апреля в 13:59
6
Не одалживала и никому ничего не должна
like 3
anonim_134
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 апреля в 13:59
7
Я винна лише своїм батькам
dislike 1 heart 7
anonim_2
Брюльтик• 27 апреля в 13:59
8
А рожу им вареньем не намазать? Охренели совсем, твари.
face_with_tears_of_joy 4 woman_facepalming 3
anonim_111
Зоя Жорівна• 27 апреля в 13:59
9
Мои долги миндич заплатит
like 3

anonim_118
Кручу хвости• 27 апреля в 13:59
10
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Що? Це з якого переляку я щось винна?
Это автор так коряво описал, никто не должен
like 4 woman_facepalming 4
anonim_111
Зоя Жорівна• 27 апреля в 14:00
11
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я винна лише своїм батькам
Думаете, вам тоже так можно?
face_with_tears_of_joy 3
anonim_118
Кручу хвости• 27 апреля в 14:00
12
Ответ дляБрюльтик
А рожу им вареньем не намазать? Охренели совсем, твари.
Держборг, а не ваш, чим ви читаєте
like 3 dislike 5
anonim_72
Пік Антна• 27 апреля в 14:02
13
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Що? Це з якого переляку я щось винна?
Якщо без емоцій. Хто оплачує оборону України? Частково Європа, частково інші країни, але частково сама Україна бере кредити на зброю. Хто їх буде віддавати? Українці. Через податки. Дай Боже, щоб репарації ще були, але вони не покриють геть усе.
like 4
anonim_194
Вельми шановна• 27 апреля в 14:02
14
Да пофиг как то мне...платить то я его не собираюсь
anonim_6
Упругая попка• 27 апреля в 14:03
15
А можна це було сказать людям перед війною або в перші дні хоча б
anonim_20
Просто каралева• 27 апреля в 14:04
16
Є, але я не дам)
face_with_tears_of_joy 5
anonim_190
Фоточки нема• 27 апреля в 14:04
17
Жду когда людям компенсируют разрушенные жилища и дадут квартиры за участие в войне, тогда пусть просят
like 4
anonim_179
Щастя-здоровля• 27 апреля в 14:04
18
Я позики не брала, хто брав хай віддає.
like 1
anonim_218
Голубка миру• 27 апреля в 14:04
19
Ответ дляКручу хвости
Держборг, а не ваш, чим ви читаєте
так в итоге это всё равно ляжет на народ через налоги и прочие ’покращення’
pouting_face 1 like 3 woman_facepalming 1

anonim_72
Пік Антна• 27 апреля в 14:05
20
Мене дивують коментарі у цій темі. Держборг виплачується завжди. І сплачують його самі громадяни. Все зароблене буде йти не на пенсії, соцвиплати, підвищення зарплати бюджетникам, медицину, освіту, розвиток інфраструктури і країни, а на сплату боргу. Спробуйте взяти кредит у банку і потім сказати, що не буде е платити. Це приблизно те саме.
like 7
anonim_19
Язикувата Хвеська• 27 апреля в 14:05
21
Ответ дляПік Антна
Якщо без емоцій. Хто оплачує оборону України? Частково Європа, частково інші країни, але частково сама Україна бере кредити на зброю. Хто їх буде віддавати? Українці. Через податки. Дай Боже, щоб репарації ще були, але вони не покриють геть усе.
Без емоцій, скільки податків платить санітарка зі своєї зарплати 7 тис грн? Нехай ти розумники порахують скільки років їй треба відпрацювати, щоб виплатити державі «борг» 7200 у о. Ідіоти, а не фінансисти
woman_facepalming 2 dislike 1
anonim_179
Щастя-здоровля• 27 апреля в 14:05
22
Ответ дляГолубка миру
так в итоге это всё равно ляжет на народ через налоги и прочие ’покращення’
Достатньо арештувати рахунки, тих хто у цій війні збагатився на мільярди. Незаконне збагачення, весь рух тих коштів штатам відомі. В них чудова розвідка
like 3
anonim_200
Русланка з гілки• 27 апреля в 14:05
23
Я должна только своим родителям
like 1
anonim_218
Голубка миру• 27 апреля в 14:06
24
Ответ дляЩастя-здоровля
Достатньо арештувати рахунки, тих хто у цій війні збагатився на мільярди. Незаконне збагачення, весь рух тих коштів штатам відомі. В них чудова розвідка
ну вы ж понимаете, что этого не будет, как и репараций
проще повышать налоги для всех
anonim_39
Пффф 100%• 27 апреля в 14:06
25
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Без емоцій, скільки податків платить санітарка зі своєї зарплати 7 тис грн? Нехай ти розумники порахують скільки років їй треба відпрацювати, щоб виплатити державі «борг» 7200 у о. Ідіоти, а не фінансисти
Вона (як і всі ми) постійно сплачує цей борг через податки
like 2
anonim_200
Русланка з гілки• 27 апреля в 14:06
26
Кстати, автор, а какое количество украинцев бралось в рассчет?
anonim_179
Щастя-здоровля• 27 апреля в 14:07
27
Ответ дляГолубка миру
ну вы ж понимаете, что этого не будет, как и репараций
проще повышать налоги для всех
Хто знає? Якщо захочуть швидкого повернення, тільки шляхом арештів на майно, рухоме, нерухоме, рахунків в європейських банках. З мене їм взяти нема що
anonim_24
автор Царевна в уггах • 27 апреля в 14:07
28
Ответ дляРусланка з гілки
Кстати, автор, а какое количество украинцев бралось в рассчет?
Наверное все существующие на планете Земля
anonim_72
Пік Антна• 27 апреля в 14:08
29
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Без емоцій, скільки податків платить санітарка зі своєї зарплати 7 тис грн? Нехай ти розумники порахують скільки років їй треба відпрацювати, щоб виплатити державі «борг» 7200 у о. Ідіоти, а не фінансисти
Це працює не так. Санітарка заплатить тим, що її зпл не буде зростати, бо її потенційне підвищення піде на покриття боргу. Її діти не зможуть отримати освіту, бо її зроблять платною (принаймі вищу), вона не зможе отримати меддопомогу у необхідному обсязі, бо все більша кількість послуг стане платною, вона буде змушена чекати міського автобуса не 5 хв, а 10, бо фінансування комунального транспорту зменшиться, і т.д.
like 4
anonim_218
Голубка миру• 27 апреля в 14:08
30
Ответ дляПффф 100%
Вона (як і всі ми) постійно сплачує цей борг через податки
Странно, что многие этого не осознают, судя по рука-лицо под комментариями, но стадия отрицания со временем проходит и люди перестают радоваться очередному кредиту от ЕС)
dislike 1 like 5
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff