Оскорбляю всячески• 19 октября 2022
Штраф за неопломбований лічильник хол води - без акту? Можливо?
Сусідці залишила ключі від квартири
Була перевірка
А я завтикала опломбувати лічильник (квартира стоіть, вода не л‘ється) і ось вислали мені на вайбер штраф 45000 грн
Через те шо я не написала заяву( це капець
Була перевірка
Дежурный по кухне• 19 октября 2022
Я бы не пустила в чужую квартиру никого на месте ваше соседки
Оскорбляю всячески
• 19 октября 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Та вже пустила
Тепер не знаю як викручуввтись
Але сказали замінит лічильник на новий і вони той новий опломбували
А на старий штраф
І може таке бути шо прикинутись дурочкою
Мол я нічого не підписувала
Ніяких актів
І в мене зараз все красиво опломбовано (і шоб ви розуміли вони прийшли це зробили без моєї заяви)
Я намагалась з ними поговорити по талефону бо за 800 км від них а вони кажуть поговорите коли приїдете
Це ж значить шо вони хочуть домовитись за взятку? Тобто вже платити не обов‘язково срочно?
Тепер не знаю як викручуввтись
А на старий штраф
Мол я нічого не підписувала
Ніяких актів
Интимная• 19 октября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Та вже пустила
Тепер не знаю як викручуввтись
А на старий штраф
Мол я нічого не підписувала
Ніяких актів
Тепер не знаю як викручуввтись
А на старий штраф
Мол я нічого не підписувала
Ніяких актів
Где то читала что во время военного положения счетчики можно поверку не делать
Оскорбляю всячески
• 19 октября 2022
Ответ дляИнтимная
Ага я теж таке читала
Але старий лічильник не опломбований на повірку не подавала
Нам сказали відразу ставте новий - вони прийшли опломбували без моєї заяви
Що блін робити із тим штрафом?
Ашотакова)))• 19 октября 2022
На рахунок штрафу не скажу, але нарахувати за весь час з моменту розпломбування на повірку по нормам - можуть. Це безвідносно воєнного стану. Як під час нього, не знаю